LAK| 
aktualizacja 

Marcin Najman zdradził plany na przyszłość. Jego fani będą zaskoczeni

11

Marcin Najman ostro przygotowuje się do walki z Don Kasjo podczas Fame MMA 8, które odbędzie się na dniach. Zawodnik MMA zapowiedział szybkie zwycięstwo. Odniósł się także do planów na przyszłość.

Marcin Najman zdradził plany na przyszłość. Jego fani będą zaskoczeni

W niedzielę miała miejsce konferencja Fame MMA przed galą, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Jedną z najważniejszych walk tego wieczoru będzie starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Obaj nie darzą się wielką sympatią i nie ukrywali do siebie niechęci w trakcie konferencji.

Było gorąco. Don Kasjo znów coś bełkotał - rzucił Najman w rozmowie z serwisem "mmarocks.pl".

Najman odsłania plany na przyszłość

Pojedynek Życińskiego z Najmanem odbędzie się w formule bokserskiej. Zakontraktowany został na trzy rundy, jednak Marcin Najman zapowiedział, że zakończy walkę przed czasem.

Don Kasjo będzie uciekał, ale znokautuję go w pierwszej rundzie - przyznał.

41-letni Najman w rozmowie odniósł się także do swoich planów na przyszłość. Jednoznacznie nie przyznał, czy to jego ostatnia walka w Fame MMA. Jego słowa będą sporym zaskoczeniem dla jego fanów, którzy byli przekonani, że "El Testosteron" zakończy swoją przygodę ze sportem.

- Na konferencji w ogóle nie wspomniałem o emeryturze. Mam 41 lat i prawda jest taka, że jeszcze przez kilka lat mógłbym walczyć. Ale musiałbym przejść kilka operacji, później przejść rehabilitację i wróciłbym dopiero za 1,5 roku. To długi proces. Dopóki ciało pozwala, to walczę - skomentował.

Zawodnik z uśmiechem na twarzy przyznał, że lista z potencjalnymi rywalami wciąż rośnie. "To jest niesamowite" - zaznaczył.

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić