o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Mariola Gołota krytykuje polski rząd. Jest inaczej niż w USA

21
Podziel się

Mariola i Andrzej Gołota na stałe mieszkają w Stanach Zjednoczonych, ale bacznie śledzą sytuację w Polsce. Żonie legendarnego pięściarza nie spodobały się restrykcje nad Wisłą.

Mariola Gołota krytykuje polski rząd. Jest inaczej niż w USA
Mariola Gołota krytykuje polski rząd. Mówi o różnicach w USA (Instagram)
bEiEcIqJ

Mariola Gołota przez lata pozostawała w cieniu swojego męża, który był jednym z najpopularniejszych sportowców nad Wisłą. Andrzej Gołota stoczył w swojej karierze wiele walk, dla których Polacy zarywali noce. Byli z nim na dobre i na złe.

Po zakończeniu kariery, Andrzej usunął się w cień, a sprawy w swoje ręce wzięła Mariola, która relacjonuje ich codziennie życie w Stanach Zjednoczonych. Jej profil na Instagramie cieszy się coraz większą popularnością.

bEiEcIqL

Mariola nie boi się zabierać głosu na trudne tematy. Kilka dni temu udała się w góry, aby zakończyć sezon zimowy. Jedna z internautek słusznie zauważyła, że w Polsce go w zasadzie nie było, gdyż z powodu restrykcji, stoki były bardzo długo zamknięte. Gołota odpisała, że był to wielki błąd.

Powinien być sezon z restrykcjami i limitami, bez odbierania ludziom możliwości "bycia i życia", w małej przynajmniej części - napisała w mediach społecznościowych.

Koronawirus w Polsce. Są liczne restrykcje

Polacy od wielu miesięcy są zamknięci w domach. Niedawno rząd poluzował restrykcje i pozwolił dzieciom wrócić do żłobków i przedszkoli. Niedługo do szkół mogą wrócić uczniowie klas 1-3. Zdecydowanie dłużej na otwarcie poczekają właściciele siłowni, hoteli czy restauracji.

bEiEcIqR

Inaczej wygląda sprawa w USA. W niektórych stanach nie trzeba nawet zasłaniać ust i nosa w miejscach publicznych.

Zobacz także: Polacy zakładają firmy, żeby wyłudzić dotacje z tarczy? Wiceminister zaskakuje
bEiEcIrm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
Pepe
2 miesiące temu
Ludzi na ulicach nie poznaje ,pani mecenas kurtka na wate ,30 lat temu bida w oczy zagladala
Byly emigrant
2 miesiące temu
Mieszkac teraz w USA to normalnie obciach ten kraj juz na nikim nie robi wrazenia to chyba ostatnie miejsce zeby emigrowac za chlebem.
Adamus09
2 miesiące temu
I dlatego w USA jest więcej zakażeń niż w Polsce i zgonów w USA a jeśli Gołota myśli inaczej niech se chodzi bez maseczki i niech interesują się polityką i rządem USA. Bo tam mieszkają a nie polska i polskim zadem półkom zadem mogą się interesować tylko i wyłącznie według mnie Polacy. Co mieszkają na dobre i źle w Polsce co są złączeni z polską Polacy co mieszkają w ojczyźnie mogą np krytykować zad a nie ci co mieszkają po za polską w USA jest więcej zakażeń i zgonów z powodu wirusa a jeśli w niektórych stanach bez maseczki chodzą niech se chodzą nic mnie to nie obchodzi ta Golota niech se łazi będzie inaczej śpiewać jak straci kogoś bliskiego jestem Polakiem co urodził się Polakiem i w Polsce umrę kiedyś i z polską zostanę a zady się zmieniają polska nie człowiek się rodzi by kiedyś umrzeć niech ta Gołota se Amerykański zad krytykuje zaraz by ją wydali do Polski
bEiEcIrn
Irko
2 miesiące temu
To naprawdę bardzo wielki autorytet żeby krytykować rząd
Hjd
2 miesiące temu
Tor43 inteligencjo, wróć do szkoły, ortografia się kłania
sdfsdf
2 miesiące temu
Skoro nawet tęgie umysły jak Gołota mają już dosyć PISu, to dobrze wróży :)
Pol
2 miesiące temu
Taka z niej ekspertka jak z Jędrusia bokser
Max
2 miesiące temu
No to znalazł się organ "opiniotwórczy" Gołotaservis! W dodatku prawdziwy, amerykański🤣 Mariolka a Andrzej już coś więcej potrafi "wydukać" niż "no... i okej"❓
Asd
2 miesiące temu
To jak moja tesciowa mieszka w usa prawie 40 lat i ciagle krytykuje polski rzad itp. A nawet podatkow nie placi
Viki
2 miesiące temu
Krytykantka się znalazła.
Issjdn
2 miesiące temu
U nas przynajmniej nie ma palenia samochodów wybijania szyb plondrowania sklepów przez osoby o ciemnej karnacji
Pimpek
2 miesiące temu
Jak się pani nie podoba to proszę nie roznosić w Polsce amerykańskiego wirusa.
ehh
2 miesiące temu
lepiej jakby rząd niczego nie robił bo teraz to już smiech na sali że stosujac restrykcje przegonilismy Brazylie bez restrykcji
bEiEcIrf
MAGDALENA
2 miesiące temu
ZNALAZŁA SIĘ MĄDRALA !!!! KOMPROMITUJE SIĘ .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić