Mariola Gołota krytykuje polski rząd. Jest inaczej niż w USA

36

Mariola i Andrzej Gołota na stałe mieszkają w Stanach Zjednoczonych, ale bacznie śledzą sytuację w Polsce. Żonie legendarnego pięściarza nie spodobały się restrykcje nad Wisłą.

Mariola Gołota krytykuje polski rząd. Jest inaczej niż w USA
Mariola Gołota krytykuje polski rząd. Mówi o różnicach w USA (Instagram)

Mariola Gołota przez lata pozostawała w cieniu swojego męża, który był jednym z najpopularniejszych sportowców nad Wisłą. Andrzej Gołota stoczył w swojej karierze wiele walk, dla których Polacy zarywali noce. Byli z nim na dobre i na złe.

Po zakończeniu kariery, Andrzej usunął się w cień, a sprawy w swoje ręce wzięła Mariola, która relacjonuje ich codziennie życie w Stanach Zjednoczonych. Jej profil na Instagramie cieszy się coraz większą popularnością.

Mariola nie boi się zabierać głosu na trudne tematy. Kilka dni temu udała się w góry, aby zakończyć sezon zimowy. Jedna z internautek słusznie zauważyła, że w Polsce go w zasadzie nie było, gdyż z powodu restrykcji, stoki były bardzo długo zamknięte. Gołota odpisała, że był to wielki błąd.

Powinien być sezon z restrykcjami i limitami, bez odbierania ludziom możliwości "bycia i życia", w małej przynajmniej części - napisała w mediach społecznościowych.

Koronawirus w Polsce. Są liczne restrykcje

Polacy od wielu miesięcy są zamknięci w domach. Niedawno rząd poluzował restrykcje i pozwolił dzieciom wrócić do żłobków i przedszkoli. Niedługo do szkół mogą wrócić uczniowie klas 1-3. Zdecydowanie dłużej na otwarcie poczekają właściciele siłowni, hoteli czy restauracji.

Inaczej wygląda sprawa w USA. W niektórych stanach nie trzeba nawet zasłaniać ust i nosa w miejscach publicznych.

Zobacz także: Polacy zakładają firmy, żeby wyłudzić dotacje z tarczy? Wiceminister zaskakuje
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić