Marta Linkiewicz pręży się przy basenie. Niesamowite ciało gwiazdy Fame MMA

135

"Linkimaster" lubi szokować, ale lubi też pokazywać swoje ciało, nad którym bardzo dużo pracowała. Gwiazda Fame MMA jest na wakacjach, ale nie odmawia sobie dopracowanych ujęć.

Marta Linkiewicz pręży się przy basenie. Niesamowite ciało gwiazdy Fame MMA
Marta Linkiewicz (Instagram)

Ta fotka jest niesamowita! Marta Linkiewicz klęczy na brzegu basenu, częściowo wyłaniając się z wody. Ma na sobie odsłonięte czarno-różowe bikini oraz opadającą na ramiona chustkę. W tle widzimy basen, leżaki i zachodzące słońce.

Nic dziwnego, że zdjęcie polubiło ponad 150 tysięcy osób. "Bogini", "Faraonka", "Sztos", "Kocica" - to tylko niektóre z komentarzy. Tych negatywnych jest naprawdę niewiele. Linkiewicz wygląda zjawiskowo!

Mistrzyni Fame MMA wie, jak zachwycać fanów. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci do oktagonu. Podczas gali Fame MMA 10 po nie jednogłośnej decyzji sędziów pokonała Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk, narzeczoną Artura Szpilki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Dzięki temu Linkimaster ma tytuł. Walka toczyła się o mistrzostwo Fame MMA kobiet w historii koguciej. Póki co jednak nie wiadomo, kiedy zaliczy kolejny występ i obronę pasa. Natomiast cały czas utrzymuje formę i trenuje.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety nie strzelają pięknych goli? Po tym nagraniu zmienisz zdanie
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić