Wojciech Szczęsny odpoczywa na wakacjach. Żona pokazała bajeczny widok z pokoju

22

Wojciech Szczęsny ma za sobą trudne Euro 2020, po którym spadła na niego fala krytyki. Teraz odpoczywa z rodziną na wakacjach. Miejsce jest przepiękne.

Wojciech Szczęsny odpoczywa na wakacjach. Żona pokazała bajeczny widok z pokoju
Wojciech Szczęsny (FORUM, Forum)

To nie był dobry czas dla reprezentacji Polski, która bardzo słabo zaprezentowała się podczas Euro 2020. Fani negatywnie ocenili postawę choćby bramkarza Wojciecha Szczęsnego, którego kibice mocno krytykowali zwłaszcza za występy ze Słowacją i Szwecją.

Od kilkunastu dni Szczęsny cieszy się wakacjami. Już pod koniec czerwca Marina i Wojtek wybrali się wraz z synkiem do Grecji. Zatrzymali się w drogim hotelu i ochoczo relacjonowali wakacje w mediach społecznościowych.

Teraz wyruszyli w kolejną podróż. Miejsca nie ujawnili, jednak piosenkarka na Instatories zaprezentowała widok z okna, który zapiera dech w piersiach. W tle widać przede wszystkim palmy oraz przepiękne morze.

Marina i Wojtek. Miłość od pierwszego wejrzenia

Marina i Wojtek poznali się w 2013 roku. Dwa lata później zaręczyli się, a w 2016 roku wzięli ślub. Razem wychowują 3-letniego syna Liama. Bramkarz przyznał kiedyś, że zakochał się w Marinie od pierwszego wejrzenia.

Wojciech Szczęsny od dłuższego czasu jest bramkarzem Juventusu. Rocznie na jego konto wpływa 7 milionów euro.

Zobacz także: Szokująca decyzja na Euro 2020. „Kibice zostali wykluczeni"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić