VDB| 
aktualizacja 

Mąż zdradził tajemnicę Justyny Kowalczyk. To zdjęcie trudno wytłumaczyć

35

Justyna Kowalczyk to prawdziwa domintorka Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski. Jako jedyna w historii zwyciężała go aż pięć razy z rzędu. Wiele wskazuje, że na tym wielkim wydarzeniu zobaczymy ją również i w 2021 roku. Wszystko za sprawą tajemniczego wpisu w mediach społecznościowych, który zamieścił jej mąż - Kacper Takieli.

Mąż zdradził tajemnicę Justyny Kowalczyk. To zdjęcie trudno wytłumaczyć
(AKPA)

Justyna Kowalczyk-Tekieli to legenda polskiego sportu. Na swoim koncie na pięć medali igrzysk olimpijskich oraz osiem medali mistrzostw świata. Do tego 4-krotnie zdobywała kryształową kulę za zwycięstwo w Pucharze Świata. Stąd też nie może dziwić, że była biegaczka narciarska jest również legendą Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski Przeglądu Sportowego.

Jako jedyna w historii tego konkursu wygrywała go aż pięć razy z rzędu. Justyna Kowalczyk-Tekieli jest również rekordzistką pod względem liczby zwycięstw. Za nią plasują się chociażby takie legendy, jak Irena Szewińska, Stanisława Walasiewicz czy Adam Małysz (po cztery zwycięstwa) oraz Otylia Jędrzejczak (trzy zwycięstwa).

Wiele jednak wskazuje, że Justyna Kowalczyk-Tekieli będzie miała również swój udział w 86. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski. Wszystko za sprawą tajemniczego wpisu jej męża na Instagramie. Możemy tam zobaczyć legendarną biegaczkę narciarską w imponującej wieczorowej kreacji... jednak jej poza jest bardzo zastanawiająca.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co może oznaczać wpis Kacpra Tekieli? Najprawdopodobniej zobaczymy jego żonę na sobotniej Gali Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Jednakże ciężko powiedzieć, jaką rolę odgrywać będzie Justyna Kowalczyk-Tekieli. Najprawdopodobniej zobaczymy ją jako przyznającą jedno z wyróżnień dla najlepszych polskich sportowców ubiegłego roku.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Sergio Ramos bez koszulki. A w tle pada... śnieg!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić