"Messi chciał mnie zabić". Wyciekła historia sprzed lat

4

Lionel Messi i Leandro Paredes są obecnie kompanami z klubu oraz reprezentacji Argentyny, ale w przeszłości mocno między nimi zaiskrzyło.

"Messi chciał mnie zabić". Wyciekła historia sprzed lat
Lionel Messi i Leandro Paredes (Instagram)

Argentyńczycy byli rywalami w futbolu klubowym, kiedy Lionel Messi był jeszcze gwiazdą FC Barcelona, a Leandro Paredes przecierał mu szlak w Paris Saint-Germain. Ich zespoły spotkały się na boisku i między rodakami doszło do spięcia. Szczególnie mocno poniosło Messiego, co po latach wspomina Paredes w rozmowie z "Mundo Deportivo".

Messi był zirytowany, ponieważ usłyszał mój komentarz do jego faulu. Mocno się wściekł i bardzo głośno rzucał wyzwiskami w moim kierunku. Chciałem schować się pod ziemię i wracać do domu - wspomina Paredes.
Po pewnym czasie spotkaliśmy się na zgrupowaniu reprezentacji i zachowywał się już tak, jakby nic się nie stało. Pokazał mi, jaką osobą jest naprawdę. Teraz nasze relacje są bardzo dobre. Kiedy wspominamy scenę z przeszłości, śmiejemy się. Wtedy jednak Messi chciał mnie zabić - dodaje Argentyńczyk.

Filmik z wspominanej sytuacji jest dostępny w sieci. Widać na nim, że Lionel Messi nie potrafi opanować emocji wobec rodaka. Nawet interwencja sędziego nie poskromiła chodzącego i ciskającego wyzwiskami gwiazdora.

Zobacz także: picante cruce de Messi y paredes
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić