Murański kontra Najman. Chce zniszczyć "El Testosterona"

15

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman wróci do ringu. Dla ogromnych pieniędzy, chce zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Ten drugi stawia jednak duże warunki.

Murański kontra Najman. Chce zniszczyć "El Testosterona"
Jacek Murański stawia warunki Najmanowi. Chce zniszczyć "El Testosterona" (YouTube)

Marcin Najman ostatni pojedynek stoczył na gali MMA-VIP 1, podczas której przegrał z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. To miał być jego definitywny koniec ze sportami walki, jednak sam zastrzegł sobie, że może zmienić decyzję pod jednym warunkiem - gdy na stole pojawi się gigantyczne honorarium - pół miliona złotych.

Najman po karierze nie ma czasu na nudę, jednak ciągle wilka do lasu, dlatego wyzwał na pojedynek Jacka Murańskiego. To znany polski aktor, który gra w takich serialach, jak Pierwsza Miłość czy Lombard.

Jego syn Mateusz niedawno zawalczył podczas gali FAME MMA 10, a sam Jacek mocno krytykował jego rywala - Arkadiusza Tańcule.

Najman kontra Murański? Jest kilka warunków

Murański błyskawicznie zareagował na propozycję Najmana. Stawia jednak kilka swoich warunków, które przedstawił ostatnio na Instagramie. Jednym z nich jest... walka na gołe pięści. Murański chce w jak największym stopniu znokautować Najmana. Co oprócz tego?

Walka w formule Last Man Standing. Po 3 rundzie czyli bijemy się do końca - mojego (w końcu jesteś podobno zawodowym bokserem z tytułem "miszcza " federacji WKU ) lub twojego (w końcu jestem o ponad dekadę od ciebie najmanik starszy - oksymoron taki Marcinku....). Do walki dopuszczone miałyby zostać także uderzenia łokciami - czytamy.

Gale freakowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Liderem jest bez wątpienia FAME MMA, która podczas 10, jubileuszowej gali sprzedała ponad pół miliona PPV. Swoją organizację założył także Marcin Najman, a już niedługo odbędzie się druga gala MMA VIP.

Zobacz także: PGNiG Superliga. Duży sukces Eurobudu. Złamał rewelację rozgrywek
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić