Na jednym kierunku nie skończyła. Wiemy, co studiuje córka Adama Małysza

7

Karolina Małysz obroniła licencjat na jednym kierunku, ale na tym nie poprzestała. Kontynuuje studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Sprawdź, na jakim kierunku.

Na jednym kierunku nie skończyła. Wiemy, co studiuje córka Adama Małysza
Karolina Małysz (Instagram)

Córka Adama Małysza zyskuje coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 18 tys. osób. Od ponad roku Karolina Małysz jest również zaręczona. Jej wybrankiem serca jest sportowiec Kamil Czyż, zawodowo jeżdżący w wyścigach motocyklowych i na quadach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

23-latka ma wiele pasji. Jedną z nich jest podróżowanie. W związku z tym nie może dziwić fakt, że na początku swoich studiów wybrała kierunek Migracje Międzynarodowe w Instytucie Amerykanistyki i Studiów Polonijnych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na tym kierunku Karolina Małysz obroniła licencjat.

Córka wybitnego przed laty skoczka narciarskiego studiuje dalej. Jako drugi kierunek wybrała Media społecznościowe w zarządzaniu na wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kto wie, być może w przyszłości Karolina Małysz podejmie pracę w mediach. Na razie jednak skupia się przede wszystkim na nauce, a ta - w okresie pandemii - nie jest łatwa. Na uczelniach zajęcia w większości odbywają się zdalnie. Z pewnością studenci też już tęsknią za czasami, gdy będą mogli w stu procentach wrócić na uczelnię.

Obecnie córka Adama Małysza, dyrektor sportowego w PZN do spraw skoków, z pewnością śledzi również poczynania polskich skoczków narciarskich, którzy rywalizują na MŚ w Oberstdorfie. Na razie najważniejsza impreza sezonu rozpoczęła się świetnie dla Biało-Czerwonych. Na skoczni normalnej złoty medal wywalczył Piotr Żyła.

Zobacz także: Dzień medialny polskiej kadry skoczków na MŚ w Oberstdorfie. Dawid Kubacki oddał się swojej pasji
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić