Nagranie z szatni trafiło do sieci. Skandaliczne zachowanie

80

Argentyna pewnie pokonała reprezentację Chorwacji (3:0) i awansowała do wielkiego finału mistrzostw świata 2022 w Katarze. Po zmaganiach doszło do bulwersujących wydarzeń. Z nagrania Nicolasa Otamendiego jasno wynika, że po zejściu do szatni argentyńscy piłkarze śpiewali piosenkę obrażającą Anglików.

Nagranie z szatni trafiło do sieci. Skandaliczne zachowanie
Skandaliczne zachowanie Argentyńczyków (Instagram, Nicolas Otamendi)

Argentyna zasłużenie awansowała do finału mundialu 2022. "Albicelestes" przeważali podczas konfrontacji z Chorwatami i ostatecznie triumfowali 3:0. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Julian Alvarez, a poza tym trafienie zanotował Lionel Messi.

Po zejściu do szatni Argentyńczycy kontynuowali świętowanie awansu. Niestety, w pewnym momencie wyraźnie przesadzili, co udokumentował Nicolas Otamendi. Zawodnik pokazał krótkie nagranie na swoim instagramowym profilu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zła atmosfera po powrocie piłkarzy do Polski. „To jest słabe”

Argentyńczycy skakali, wymachiwali koszulkami i wspólnie śpiewali piosenkę. Początkowo nawiązywała ona do Brazylii, odwiecznego przeciwnika Argentyny. Nieco później jednak zaczęto obrażać Anglików.

Angielskie dz....ki z Malwin, o was nie zapomnę - śpiewali piłkarze.

Słowa tej piosenki odnoszą się do Falklandów (po hiszpańsku Islas Malvinas). Właśnie o te terytoria Anglia i Argentyna toczyły zażarty spór w 1982 roku.

Mundial 2022. Argentyńczycy nie mieli hamulców

Po awansie do finału mundialu w Katarze argentyńskim piłkarzom ewidentnie puściły hamulce. Ogromne oburzenie w chorwackich mediach wywołał filmik, na którym widać, jak jedna z koszulek reprezentacji Chorwacji ląduje w koszu.

Jakiś 'sprytny' wyrzucił chorwacką koszulkę do kosza?! (...) Zdecydowanie nie powinno być dla nich miejsca w koszu na śmieci - podkreślił chorwacki serwis 24sata.

Koszulkę w koszu umieścił jeden z członków sztabu "Albicelestes". Czy to oby jednak na pewno pojemnik na śmieci? W szatni w takich kontenerach zazwyczaj gromadzi się brudne stroje.

Chorwacka koszulka nie leżała zbyt długo w tym pojemniku. Cristian Romero postanowił ją wyciągnąć, po czym odrzucił w stronę kolegi z drużyny.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić