LAK| 
aktualizacja 

Najman wyznacza trendy w modzie?! Faceci go naśladują, w tym znany bokser

23

- Nie sądziłem, że będę tym, który będzie wyznaczał kierunki w modzie - pisze na Twitterze Marcin Najman. Jego wpis nawiązuje do zdjęcia, na którym mężczyźni naśladują jego styl. W tym gronie jest bokser Mariusz Wach.

Najman wyznacza trendy w modzie?! Faceci go naśladują, w tym znany bokser
Marcin Najman (Fame MMA)

Zdjęcie czekającego Marcina Najmana na dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego przed budynkiem klubowym Rakowa Częstochowa szybko obiegło internet. Stał on w jaskrawej niebieskiej kurtce, a na ramieniu miał sportową torbę. Spoglądał też na zegarek. Sylwetka Marcina Najmana w tymże przebraniu stała się szybko viralem i zaczęła żyć własnym życiem.

Najman wyznacza trendy?!

Kilka dni temu Marcin Najman ogłosił, że chce zrobić po tym wszystkim coś dobrego. Postanowił przekazać ją na cele charytatywne. Kurtka została wystawiona na aukcję, a pieniądze za jej zakup powędrują na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bardzo szybko stała się hitem. Internauci oferują za nią więcej pieniędzy niż za koszulkę Roberta Lewandowskiego.

Najman potwierdził bardzo duże zainteresowanie kurtką. Co więcej, zdradził, że osobiście wręczy ją zwycięzcy licytacji. Nie jest wykluczone, że wygra ją... Krzysztof Stanowski, który w internecie zorganizował już zbiórkę pieniędzy, by przebić najwyższą ofertę.

W sobotę na Twitterze Najman opublikował zdjęcie, na którym kilku mężczyzn jest ubranych... w niebieskie kurtki. W tym gronie jest bokser Mariusz Wach.

Nie sądziłem, że będę tym, który będzie wyznaczał kierunki w modzie. Panowie do twarzy Wam! Szczególnie Mariuszowi Wachowi. To kurtka dla twardzieli - napisał na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić