Najpierw pies, potem żona. Tak wygląda poranek u Andrzeja Gołoty

45

Andrzej Gołota od wielu lat prowadzi spokojne życie w Chicago. O losach legendarnego boksera systematycznie informuje jego żona Mariola. Teraz pokazała jak wygląda ich poranek.

Najpierw pies, potem żona. Tak wygląda poranek u Andrzeja Gołoty
Najpierw pies, potem żona. Tak wygląda poranek u Andrzeja Gołoty (Instagram)

Andrzej Gołota to jeden z najlepszych polskich bokserów zawodowych w historii. Był na absolutnym topie, gdy kilkukrotnie walczył o pas mistrza świata w wadze ciężkiej. Jego pojedynki w Stanach Zjednoczonych oglądały miliony Polaków przed telewizorami.

Teraz Gołota prowadzi spokojnie życie w Stanach Zjednoczonych. Mieszka w Chicago, a jego losy w mediach społecznościowych przedstawia żona Mariola, która prężnie prowadzi Instagram.

Z najnowszego wpisu dowiadujemy się jak wyglądają poranki u państwa Gołotów. Jak się okazuje, pierwszeństwo przy śniadaniu mają... pieski, które mogą liczyć na surowe mięso.

Śniadanko dla piesków, przed śniadankiem dla żony - pisze humorystycznie Mariola.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Gołota na emeryturze. Miliony na koncie

Mariola i Andrzej prowadzą bardzo dostatnie życie. Były pięściarz nie ukrywa, że jest wielkim miłośnikiem Mercedesów. Co 2-3 lata kupuje sobie najnowszy model Mercedesa S500. Łącznie - według dziennikarza Przemysława Garczarczyka - Gołota mógł na ringu zarobić około 9-10 mln dolarów.

Emerytowany bokser swoją karierę zakończył w 2014 roku na gali w Częstochowie, w pokazowej walce z Danellem Nicholsonem. Na zawodowym ringu Polak stoczył aż 52 pojedynki, z których 41 wygrał. Gołota czterokrotnie walczył o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Jest także brązowym medalistą olimpijskim z Seulu. 

Zobacz także: Tomasz Gollob zaangażował się w pomoc dla Niny Słupskiej. Nagrał specjalny spot
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić