"Nic nie wstawiam, bo jem". Tak medalistka olimpijska bawiła się na Gali Mistrzów Sportu

135

W sobotę odbył się 87. Plebiscyt "Przeglądu Sportowego". Tym razem nie było jednak tradycyjnego balu po zakończeniu Gali Mistrzów Sportu, ale i tak sportowcy świetnie się bawili. Nie mogło zabraknąć także… słynnej jajecznicy.

"Nic nie wstawiam, bo jem". Tak medalistka olimpijska bawiła się na Gali Mistrzów Sportu
Katarzyna Zillmann (Instagram)

Poznaliśmy najlepszego polskiego sportowca w 2021 roku. W plebiscycie zwyciężył Robert Lewandowski, a w czołowej trójce znaleźli się jeszcze Anita Włodarczyk oraz Bartosz Zmarzlik.

Wśród nagrodzonych była wioślarska czwórka podwójna kobiet. Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann zajęły ósme miejsce. W trakcie odbierania statuetek show skradła szczególnie ta ostatnia.

Kochani, jest naprawdę grubo. (…) Bardzo żałujemy, że cię tu nie ma z nami (Marii Sajdak - dop. KOZ). Jestem w stanie w głowie usłyszeć twój pisk szczęścia, jaki zawsze było słychać - mówiła.

Gala Mistrzów Sportu. Pojawiła się słynna jajecznica

Choć tym razem nie było uroczystego balu, sportowcy świętowali do późnych godzin. Nie zabrakło też słynnej jajecznicy, która zamykała każdą imprezę w poprzednich latach.

Na jajecznicę "załapała" się także Zillmann. Zamieściła zdjęcie z Mają Włoszczowską i dodała, że nic nie publikuje, bo jest zajęta… jedzeniem.

O, tak, tak… całkiem smaczna była. Szkoda, że nie trzy godziny później - odpowiedziała Włoszczowska. - Przy tej babce nie da się nie śmiać - dodała.

Publicznie pozdrowiła swoją dziewczynę. Wywołała burzę

Przypomnijmy, że o Katarzynie Zillman głośno zrobiło się, gdy na antenie pozdrowiła swoją partnerkę. Następnie wioślarki musiały czekać ponad dobę na gratulacje od prezydenta Andrzeja Dudy, choć w przypadku innych sukcesów reagował znacznie szybciej. Podobnie stało się, gdy po medal sięgnęła Jolanta Ogar-Hill. Zdaniem internautów było to celowe działanie, zwłaszcza w kontekście słów prezydenta z 2020 roku. Andrzej Duda odpierał jednak te zarzuty.

Próbuje się nam, proszę państwa, wmówić, że to ludzie, a to jest po prostu ideologia. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, czy to jest ideologia, czy nie, to niech zajrzy w karty historii i zobaczy, jak wyglądało na świecie budowanie ruchu LGBT - mówił wyborcom w Brzegu. 

Wyniki 87. Plebiscytu Przeglądu Sportowego:

  1. Robert Lewandowski (piłka nożna)
  2. Anita Włodarczyk (lekkoatletyka/rzut młotem)
  3. Bartosz Zmarzlik (żużel)
  4. Dawid Tomala (lekkoatletyka/chód)
  5. Wojciech Nowicki (lekkoatletyka/rzut młotem)
  6. Maria Andrejczyk (lekkoatletyka/rzut oszczepem)
  7. Sztafeta mieszana 4x400 m (lekkoatletyka - Karol Zalewski, Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Kajetan Duszyński, Dariusz Kowaluk, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik)
  8. Czwórka podwójna kobiet (wioślarstwo - Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak, Katarzyna Zillmann)
  9. Karolina Naja, Anna Puławska (kajakarstwo)
  10. Tadeusz Michalik (zapasy)
Zobacz także: Co oni zrobili?! Takiego rzutu wolnego jeszcze nie było w historii piłki nożnej (wideo)
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić