Co?! Kobieta chce stoczyć walkę z Najmanem!

13

To nie mieści się w głowie. Szokujące wieści. Natalia Kuczurak odważnie deklaruje, że nie tylko wygra następną walkę na gali MMA-VIP 4, ale chce też zmierzyć się z Marcinem Najmanem.

Co?! Kobieta chce stoczyć walkę z Najmanem!
Marcin Najman (YouTube)

Po ostatniej gali MMA-VIP 3 najwięcej pisało się o dwóch pojedynkach kobiet z mężczyznami. Chodzi o starcia Uli Siekacz z Mua Boyem oraz walkę "Polskiego Kena" z Wiktorią Domżalską.

Oba pojedynki zakończyły się zwycięstwami mężczyzn. "To nie miało nic wspólnego ze sportem" - pisał niemiecki "Bild". "Globalny wstyd" - dodała hiszpańska "Marca". Oba starcia skrytykował również angielski tabloid "The Sun".

Teraz Domżalska wystąpi także na gali MMA-VIP 4. Tym razem jej rywalką będzie Natalia Kuczurak. Oficjalnie ten pojedynek jeszcze nie został potwierdzony, ale Kuczurak zdradziła już szczegóły na Instagramie. Wbiła także szpilę rywalce.

Chce walki z Najmanem!

"Wiktoria na razie się boi, zresztą ma czego, znowu będzie leżeć i płakać, ale trzeba ją wyjaśnić! Kwestia jest taka, że niestety Wiktorii obiję ryj, aż będzie leżeć na deskach" - napisała Kuczurak.

Kobieta poszła o krok dalej i zapowiedziała, że później chce zmierzyć się... z Marcinem Najmanem!

Gdy pokona już kilka kobiet, zajmie się… mężczyznami. "A na deser zostawię sobie Najmana" - wypaliła.

Na tę chwilę nie wiadomo, czy Marcin Najman podjąłby wyzwanie. Jego najbliższym rywalem będzie "Misiek z Nadarzyna". 42-latkowi marzy się także pojedynek z Bobem Sappem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Autor: KWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić