"Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis". Gwiazda FAME MMA ostro o Załęckim

3

O Denisie Załęckim ostatnio jest zdecydowanie ciszej w mediach. Jest jednak szansa, że niedługo wróci do sieci, bowiem w ostry sposób wypowiedział się o nim Amadeusz "Ferrari" Roślik.

"Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis". Gwiazda FAME MMA ostro o Załęckim
"Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis". Gwiazda FAME MMA ostro o Załęckim (YouTube)

Denis Załęcki nie ma ostatnio najlepszej passy. W grudniu 2023 roku freakfightowa organizacja Clout MMA postanowiła zorganizować galę nazwaną "Santa Clout". W co-main evencie doszło do walki Denisa "Bad Boya" Załęckiego i Patryka "Wielkiego Bu" Masiaka.

Okazało się jednak, że zestawienie to było kompletną klapą. A to wszystko z uwagi na zachowanie Załęckiego, który nie wyszedł do klatki by się bić. Kibol piłkarskiego klubu Elana Toruń co chwilę lądował na macie i to nawet nie od ciosów rywala. Ostatecznie po raz kolejny skompromitował się w klatce i naraził na spory hejt.

Wrócę dopiero wtedy, kiedy będzie czas. Je*** te pieniądze, nie będę robił więcej wstydu. W przyszłości wrócę i na pewno będzie inaczej - zapowiedział freak fighter po walce, a jego słowa opublikował kanał MMA-bądź na bieżąco na Youtube.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Rośnie następca Gortata? Błachowicz pokazał talent syna

Gwiazda FAME MMA ostro o Załęckim

O Załęckim ostatnio jest zdecydowanie ciszej w mediach. Jest jednak szansa, że niedługo wróci do sieci, bowiem w ostry sposób wypowiedział się o nim Amadeusz "Ferrari" Roślik.

"Ferrari" otrzymał pytanie czy byłby skłonny stoczyć walkę z Załęckim. Jego odpowiedź zszokowała jednak wiele osób.

Czy przyjąłbym walkę z Deniską Załęcką? Kim jest kur*** Denis we freak-fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to dam mu liścia i go za ucho wytargam - powiedział Roślik podczas transmisji LIVE.
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić