"Nie ma szans". Znany trener ostro o "Ferrarim"

4

Drogi trenera Mirosława Oknińskiego oraz Amadeusza "Ferarriego" Roślika rozeszły się kilka tygodni temu. Teraz znany szkoleniowiec uważa, że jego były podopieczny nie ma szans w walce z Denisem Załęckim. Do tego hitowego starcia dojdzie już 8 czerwca na gali Clout MMA w katowickim spodku.

"Nie ma szans". Znany trener ostro o "Ferrarim"
"Nie ma szans". Znany trener ostro o "Ferrarim" (YouTube, High League)

Mirosław Okniński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów sztuk walki w Polsce. Przez dłuższy czas był trenerem Amadeusza "Ferriariego" Roślika, który słynie z mało profesjonalnego podejścia do sportu.

Okniński wielokrotnie przymykał oko na występki swojego zawodnika, jednak kilka tygodni temu powiedział dość.

To koniec mojej współpracy z Amadeuszem Ferrarim. Ja pracowałem z nim bardzo długo, to jest duży talent, ale wielki leń. Nie będę już współpracował z osobą, która po prostu nie przykłada się do pracy, nie przychodzi na treningi, nie konsultuje walk, no po prostu koniec współpracy. Miło to już było! - powiedział szkoleniowiec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polka błyszczała w Anglii. To była miss Euro

Roślik został bez trenera w Polsce, a już za kilka tygodni odbędzie się jego hitowa walka. Na hali Clout MMA 8 zmierzy się bowiem z Denisem Załęckim, który chce w klatce zmazać plamę po ostatnich niepowodzeniach.

Warunki fizyczne wskazują, że faworytem tego starcia będzie Załęcki. Podobne zdanie ma Mirosław Okniński.

Tak jak Denis walczył z "Wielkim Bu". Denis nie miał szans z "Bu", tak Ferrari nie ma szans z Denisem. To jest za duża różnica wagi, wzrostu i siły. (…) W takim przypadku trzeba mieć dużą lepszą technikę oraz dużo lepszą kondycję. Tutaj jeden i drugi to leniuchy. Obaj się nie przyłożą do przygotowań i wygra ten, kto jest większy i silniejszy - powiedział dla portalu MMA.pl.

"Ferrari" ostro o Załęckim

Amadeusz "Ferrari" Roślik jest jedną z największych gwiazd polskich freak fightów. Związany jest głównie z organizację FAME MMA, dla której zawalczył w kilkunastu pojedynkach. Niedawno głośno było o jego słowach skierowanych w kierunku Denisa "Bad Boya Załęckiego", które odbiły się szerokim echem w mediach.

Czy przyjąłbym walkę z Deniską Załęcką? Kim jest kur*** Denis we freak-fightach? Nie da się bardziej upokorzyć niż Denis. Jak go spotkam, to dam mu liścia i go za ucho wytargam - powiedział Roślik podczas transmisji LIVE.

Po kilku dniach ogłoszono, że obaj zmierzą się w klatce.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić