VDB| 

Nie ma ulgi dla gwiazd. Kubańczyk wpadł w konflikt z prawem

30

Jakub "Kubańczyk" Flas pokazał się z doskonałej strony podczas gali FAME MMA 9. Okazuje się jednak, że tytuł mistrzowski nie stawia go ponad prawem. W poniedziałek młody raper się o tym przekonał na własnej skórze. Teraz będzie musiał za to słono zapłacić.

Nie ma ulgi dla gwiazd. Kubańczyk wpadł w konflikt z prawem
Jakub "Kubańczyk" Flas po zdobyciu tytułu na gali FAME MMA 9 (Instagram.com)

Kubańczyk już w pierwszej rundzie zdemolował Marcina Malczyńskiego na gali FAME MMA 9. Dzięki temu Jakub Flas w efektowny sposób sięgnął po tytuł mistrzowski w kategorii średniej. Co więcej, jego występ z pewnością zrobił największe wrażenie spośród wszystkich innych zawodników.

Po walce widać było jego wzruszenie. Internauci piali z zachwytu nad jego formą. Wydawało się, że gwiazda FAME MMA może w tej chwili wszystko. Jednak nic bardziej mylnego. Przekonał się już o tym w poniedziałek rano, kiedy to starł się ze strażą miejską. Wszystko uwiecznił na swoim Instagramie.

- Ja pi****e, zaparkowałem, aby przejść przez ulice. Chciałem tylko sprawdzić czy jeden sklep jest otwarty. Dobrze się dzień zaczął - skomentował Jakub Flas na Instastory.

Na nagraniu wyraźnie widać, jak "Kubańczyk" stanął na środku skrzyżowania. Powinien wiedzieć, że stając nawet na chwilę stwarza niebezpieczeństwo drogowo. Co prawda, mogło mu to ujść na sucho, jednakże miał pecha, ponieważ to wykroczenie zauważył patrol straży miejskiej. Ten nie zwracał uwagi na jego popularność i wystawił mu mandat jak każdemu innemu obywatelowi.

Jakub Flas nie pochwalił się swoim fanom ile przyszło mu zapłacić za to "wyszukane" miejsce parkingowe. Jednakże wydaje się, że nie powinien mieć problemu z opłaceniem mandatu. Za występ na gali FAME MMA 9 oraz tytuł mistrzowski z pewnością został solidnie wynagrodzony.

Zobacz także: Fame MMA 9. Sylwester Wardęga tłumaczy, co poszło nie tak
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić