Nie uwierzysz. W takim stroju pokazał się piłkarz Barcelony

2

Kamery FC Barcelony uchwyciły moment wejścia niektórych piłkarzy Dumy Katalonii na stadion przed meczem z Sevillą. W tym gronie był m.in. Jules Kounde, który zaskoczył swoim ubiorem.

Jules Kounde / Robert Lewandowski (Twitter, FC Barcelona)

W piątek FC Barcelona rywalizowała z Sevillą na własnym obiekcie. Uwagę fanów przykuło to, co wydarzyło się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Konkretnie chodzi o filmy (na platformie X - dawny Twitter) z przyjazdu piłkarzy Dumy Katalonii na stadion.

Kamery FC Barcelony nagrały moment wejścia do szatni Roberta Lewandowskiego i Julesa Kounde. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ubiór drugiego z wymienionych. Reprezentant Francji postawił na niecodzienną kreację.

Ta przypominała bardziej... imprezową niż sportową. 24-latek postawił na stylowe ciuchy. Nie zabrakło też okularów, naszyjnika i czapki.

Zupełnie inaczej niż Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski pokazał się w iście sportowym stroju - krótkich spodenkach i koszulce.

Ciekawie było nie tylko przed meczem, ale również i w jego trakcie. Pierwsze 45 minut spotkania dostarczyło sporo emocji, jednak to, czego zabrakło, to bramek. Po 1. połowie na tablicy świetlnej widniał wynik 0:0.