Niedawno rozstał się z żoną. Teraz sprzedaje legendarne auto

4

Zmian w życiu Akopa Szostaka ciąg dalszy. Postanowił wystawić na sprzedaż jeden z najsłynniejszych amerykańskich samochodów. Auto pochodzi z 1966 roku i można je nabyć za 150 tysięcy złotych.

Niedawno rozstał się z żoną. Teraz sprzedaje legendarne auto
Akop Szostak (Instagram.com)

To się stało tuż przed świętami wielkanocnymi. Akop i Sylwia Szostakowie ogłosili rozstanie. Oboje uznawani byli za jednych z najpopularniejszych fit-influencerów w Polsce. Oboje są aktywni w mediach społecznościowych i tam poinformowali o swojej decyzji.

Często pisali o swoim związku. Dlatego dla fanów był to szok, bo wydawało się, że są razem szczęśliwi, a byli ze sobą ponad 10 lat. Teraz każde z nich poszło swoją drogą.

Akop Szostak skupia się na zdrowym podejściu do jedzenia. Radzi fanom, jak powinni reagować, co jest ważne, a co mniej. Opowiada o swojej przemianie. W jego wpisach nie brakuje też zwierząt, a szczególnie psów, które są mu bardzo bliskie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Świetne widowisko w Lesznie! Unia zwycięska, Włókniarz ma czego żałować

Zawodnik MMA zamieścił też coś zupełnie innego. Mianowicie ogłosił, że sprzedaje swoje auto. Chodzi o Forda Mustanga z 1966 roku. "(...) Przywieziony do kraju w 2010 roku dużo części nowych i wymienionych na najwyższą półkę oczywiście sporo oryginalnych czeka na nowego nabywcę w pudełku" - czytamy w ogłoszeniu.

Ford Mustang to legendarny samochód. W tym roku obchodzi 60. rocznicę powstania. To jeden z symboli amerykańskiej motoryzacji. Przez dziesięciolecia ewoluował, ale cały czas jest niezwykle popularny.

Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić