VDB| 

Niefortunne świętowanie kibiców Legii. Internauci wyśmiewają to miejsce

206

Kibice Legii Warszawa są w euforii po tym, jak ich ukochany klub zapewnił sobie kolejne mistrzostwo Polski. Fani zaczęli okazywać radość w różnorodny sposób, jednak teraz zdecydowanie przesadzili z kreatywnością. Po tym incydencie stali się obiektem drwin internautów.

Niefortunne świętowanie kibiców Legii. Internauci wyśmiewają to miejsce
Świętowanie kibiców Legii Warszawa. (Twitter.com)

Legia Warszawa zapewniła sobie 15 tytuł mistrza Polski. Dzięki temu osiągnięciu warszawska drużyna stała się najbardziej utytułowanym klubem w historii polskich rozgrywek. Stąd też nie może dziwić, że fani tej ekipy wpadli w prawdziwą ekstazę.

Co prawda, stan zagrożenia epidemicznego skutecznie utrudnia kibicom świętowanie. Ci jednak potrafią pokazać swoją kreatywność w różnorodny sposób. Najczęściej dają upust emocjom w mediach społecznościowych, jednak zdarza się, że działają również w przestrzeni miejskiej. Tym razem jednak nieco przesadzili z pomysłowością, bowiem stali się obiektem drwin internautów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jeden z internautów na Twitterze pochwalił się zdjęciem z ogromnym napisem "LEGIA MISTRZ". Ozdobił on wzniesienie w podwarszawskim Pruszkowie. Okazało się jednak, że ten napis znajduje się na Górze Żbikowskiej, która jest niczym innym jak hałdą śmieci. To nie mogło ujść uwadze internautów. Zaczęli oni wyśmiewać pomysł świętowania na prawdopodobnie największej górze śmieci w Polsce.

"Super, tylko miejsce niezbyt trafne" - skomentował jeden z internautów.
"Mistrz na śmieciach?" - dodał inny z użytkowników Twittera.
"Hałda na wysypisku?" - wyraził zdziwienie kolejny z kibiców.
"Nie dość, że na górze śmieci to jeszcze napis jak z papieru toaletowego. Jaki mistrz taki pomnik" - ostro podsumował inny internauta.

Jak się okazuje kibice tym razem przesadzili z kreatywnością. Chcąc wyrazić swoją radość stali się obiektem drwin, co może tylko nieco przesłonić historyczny wynik, którego dokonała Legia Warszawa.

Zobacz także: #dziejsiewsporcie: jeden gest partnerki i ruszyła lawina. Tam trafi Cristiano Ronaldo?!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić