aktualizacja 

Nieoficjalne informacje. Reakcja pracowników na odejście Stanowskiego

70

Wciąż nie milkną echa po burzliwym rozstaniu Krzysztofa Stanowskiego z Kanałem Sportowym. Dziennikarz, który utworzył własny kanał na YouTube, poszukuje ludzi do nowego formatu. Z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że kilku realizatorów Kanału Sportowego zamierza przejść do Kanału Zero.

Nieoficjalne informacje. Reakcja pracowników na odejście Stanowskiego
Nadchodzą kłopoty Kanału Sportowego? Ludzie chcą pracować ze Stanowskim (YouTube)

To było jedno z najbardziej burzliwych rozstań w polskim środowisku "Youtuberowskim". Krzysztof Stanowski sprzedał swoje udziały w Kanale Sportowym, po czym wdał się w przepychanki słowne z Mateuszem Borkiem.

Stanowski zapowiedział, że zamierza skupić się na swoim nowym biznesie - Kanale Zero. Przez kilka tygodni nie było jednak wiadomo, na czym miałaby polegać działalność dziennikarza. W listopadzie wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.

Kanał Zero ma być miejscem, które scala osobowości, autorytety, poważne osoby z różnych dziedzin życia. Plan jest taki, żeby stworzyć coś naprawdę dużego. Nie kanał, na który będą wskakiwać 3-4 filmy tygodniowo, tylko 3-4 filmy dziennie - mówił kilka tygodni temu Krzysztof Stanowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: poznajesz tego sportowca? ""Najsłodszy filmik, jaki zobaczycie w tym dniu"

Nadchodzą kłopoty Kanału Sportowego? Jest odpowiedź

Później w swoich social mediach dziennikarz opublikował ogłoszenie, w którym szuka ambitnych ludzi do swojego projektu. Może okazać się jednak, że nie będzie musiał daleko szukać.

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, kilku realizatorów pracujących w Kanale Sportowym zamierza przejść do Kanału Zero. Tę informację potwierdził portalowi anonimowo jeden z pracowników KS.

Nie wypowiadamy się na tematy związane z polityką kadrową, szczególnie w tematach personalnych. Nie tylko dlatego, że obowiązują nas umowy o zachowaniu poufności ale również dlatego, że jest to po prostu nieetyczne względem naszych współpracowników - przekazała szefowa rozwoju biznesu Agnieszka Prachniak.

Start Kanału Zero zaplanowany jest na 1 lutego 2024 roku. Do tej pory pojawił się tam jeden filmik, a obecnie liczba subskrybentów wynosi 470 tysięcy.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić