Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Nieoficjalnie. Zusje wystąpi na Fame MMA 9! [TYLKO U NAS]

61

6 marca odbędzie się gala Fame MMA 9. Portal o2.pl ustalił nieoficjalnie, że jedną z uczestniczek tej gali będzie Zusje. Co jeszcze wiemy na temat zbliżającej się imprezy?

Nieoficjalnie. Zusje wystąpi na Fame MMA 9! [TYLKO U NAS]
Na zdjęciu: Zusje (Instagram)

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że na gali Fame MMA 9 zawalczy Zusje. Ta wiadomość z pewnością sprawi dużą radość jej fanom, których jest naprawdę sporo. Tylko na Instagramie śledzi ją aż 1,3 mln osób!

Z kim zmierzy się Zusje? Tego na razie nie wiemy. Organizatorzy niebawem mają podać szczegóły. Już teraz można jednak założyć, że walka będzie bardzo ciekawa - jak zawsze, gdy do akcji wkracza Zusje.

O Zusje głośno było już osiem lat temu. Wtedy, jeszcze jako Luxuria Astaroth, zdobyła popularność dzięki udziałowi w teledysku Donatana. Później w jej życiu dużo się zmieniło. Miała problemy z alkoholem i narkotykami. Po jakimś czasie się otrząsnęła i zaczęła walczyć w Fame MMA. Do tej pory przegrała z Martą Linkiewicz, a ponadto pokonała Dagmarę Szewczyk.

Z nieoficjalnych ustaleń portalu o2.pl wynika, że podczas Fame MMA 9 obejrzymy dwie walki kobiet. W sumie organizatorzy przewidują 10 pojedynków. Szczegóły w tym zakresie również zostaną podane już wkrótce.

Fame MMA 9. Kiedy odbędzie się gala?

Wiemy już, że dziewiąta odsłona gali Fame MMA odbędzie się 6 marca. Na 7 lutego zaplanowano natomiast pierwszą konferencję prasową. Drugie takie wydarzenie zostanie zorganizowane 28 lutego.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić