LAK| 
aktualizacja 

No to się zacznie! Don Kasjo wyciągnął coś Najmanowi

72

Coraz większe napięcie przed walką Marcina Najmana z Don Kasjo. Ten drugi w ostatnim wywiadzie wyjawił, że "El Testosteron" miał w przeszłości romans z Moniką Godlewską. - Czekam na jego odpowiedź - powiedział.

No to się zacznie! Don Kasjo wyciągnął coś Najmanowi
(ONS)

W niedzielę miała miejsce konferencja Fame MMA przed galą, która odbędzie się w najbliższą sobotę. Jedną z najważniejszych walk tego wieczoru będzie starcie Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim. Obaj nie darzą się wielką sympatią i nie ukrywali do siebie niechęci w trakcie konferencji.

Don Kasjo poszedł o krok dalej

Życiński - już po konferencji - udzielił bardzo mocnego wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu. Wyjawił w nim, że Najman miał w przeszłości romans z Moniką Godlewską. Romans miał trwać podczas Fame MMA 5 (wrzesień 2019). Godlewska walczyła tam wtedy z Eweliną Kubiak. Don Kasjo był w narożniku Kubiak.

Najman angażuje się w różne tematy, nie będę już mówił, bo ja od nich stronię, ale jednego jestem ciekaw. Czy jakby został ujawniony ten romans jego z Moniką Godlewską, który miał na FAME MMA 5, to czy też by się tak wypowiadał przeciwko kobietom, tak jak robi to teraz - powiedział Życiński.

Najman niedawno wyraził swoją opinię na temat Strajku Kobiet. Zdaniem zawodnika MMA polskie kobiety są wykorzystywane przez organizatorów strajku. Natomiast przewodniczącą tego ruchu społecznego brutalnie skrytykował i nazwał frustratką.

Wspieram kobiety, ponieważ uważam, że każdy powinien mieć prawo do oceny i wyboru, co zrobi ze swoim ciałem, jaką decyzje podejmie o swoim płodzie. A ten wypowiada się przeciwko nim, to nie wiem ma dwie kobiety w domu? Właśnie jestem ciekaw jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, zresztą widać na konferencji, jak nie oszczędzają się w adoracjach. Byłem w narożniku Eweliny na FAME MMA 5, więc widziałem, co tam w hotelach się dzieje. Liczę na jego odpowiedź - zaznaczył Don Kasjo.

Życiński zapowiedział, że walka z Najmanem będzie jego ostatnią w bokserskiej przygodzie. Ewentualny powrót do Fame MMA będzie możliwy pod warunkiem wielkiego nazwiska, najlepiej z przeszłością w MMA.

Zobacz także: KSW 56. "Klatka po klatce" (on tour). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić