Nowe informacje o Adamku w Fame MMA. Borek odsłania karty

3

Wielu kibiców z niecierpliwością oczekuję debiutu Tomasza Adamka w Fame MMA. Na temat walki utytułowanego sportowca we freakowej federacji wypowiedział się w środę Mateusz Borek. Popularny dziennikarz w rozmowie z Maciejem Turskim na antenie Kanału Sportowego podał wstępny termin walki "Górala".

Nowe informacje o Adamku w Fame MMA. Borek odsłania karty
Na zdjęciu od lewej: Tomasz Adamek i Mateusz Borek (Licencjodawca, Mateusz Borek Instagram, Tomasz Adamek Instagram)

W poniedziałek KSW oficjalnie potwierdziło, że Tomasz Adamek 24 lutego stoczy bokserski pojedynek z Mamedem Chalidowem. Walkę zakontraktowano na 6 rund, a limit wagowy został ustanowiony na 99 kilogramów.

Pierwsze medialne doniesienia o tym pojedynku zaskoczyły wielu kibiców ze względu na angaż Adamka w Fame MMA. Przypomnijmy, że pochodzący z Żywca bokser został ogłoszony zawodnikiem federacji podczas gali Fame: Friday 2, która odbyła się 29 września. W chwili obecnej wiadomo, że Adamek stoczy dla freakowej federacji dwa pojedynki bokserskie, jednak dotąd nie podano oficjalnych informacji o jego rywalach.

Nieznana jest również data debiutu Adamka w Fame, chociaż rąbka tajemnicy na ten temat uchylił Mateusz Borek. Popularny dziennikarz był zaangażowany w podpisanie kontraktu między utytułowanym bokserem a federacją. W emitowanej na "Kanale Sportowym" rozmowie z Maciejem Turskim zdradził, kiedy kibice mogą spodziewać się walki Adamka w Fame.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Nie mogła sobie tego odmówić. Miss Euro zrobiła show na plaży
Przygotowując się do walki z Mamedem, rozmawiamy z Fame na temat potencjalnego startu. Jest wstępna data przed wakacjami, więc cały czas dyskutujemy - mówił Borek.

W trakcie rozmowy Borek odniósł się też do jednego z potencjalnych rywali Adamka. Po dołączeniu boksera do Fame MMA, gotowość do walki z nim zgłosiło wielu zawodników związanych z freakowym uniwersum. Wśród nich byli m.in. Mateusz "Don Diego" Kubiszyn czy były zawodowy bokser, Albert "Dragon" Sosnowski.

Na niedawnej gali Fame MMA: Reborn chęć do walki z Adamkiem zgłosił też Patryk "Bandura" Bandurski. Popularny youtuber w walce bokserskiej na małe rękawice pokonał jednogłośną decyzją sędziego Piotra Szeligę, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w tej formule. Podczas wywiadów po walce Bandurski oznajmił, że walka z Adamkiem byłaby spełnieniem jego marzeń.

W trakcie środowej rozmowy z Turskim Borek odniósł się do potencjalnego starcia Adamka z "Bandurą". Jego słowa dość jednoznacznie wskazują, że taki pojedynek nie jest wykluczony.

Obejrzałem ostatnio "Bandurę", który bardzo chce walczyć z Tomkiem Adamkiem. Mówił mi (Adamek - przyp. red), że jak to jest jego marzenie, to możemy je spełnić - ze śmiechem relacjonował Borek.
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić