VDB| 

O takich liczbach można pomarzyć. Młody pięściarz gwiazdą na TikToku

5

Okazuje się, że nie tylko influencerzy potrafią przyciągnąć uwagę szerokiej publiki w mediach społecznościowych. Amerykańsko-meksykański pięściarz Marc Castro dopiero zaczyna poważną przygodę z zawodowym sportem, a już obserwują go miliony. Olbrzymią popularność młody mężczyzna zdobył na TikToku.

O takich liczbach można pomarzyć. Młody pięściarz gwiazdą na TikToku
Na zdjęciu: Marc Castro (Instagram.com)

Marc Castro (7-0, 5KO) nie jest postacią anonimową dla zagorzałych fanów boksu. Ma on za sobą bogatą karierę amatorską, w której wygrał aż 177 pojedynków. Tylko 7-krotnie schodził z ringu pokonany. Pozwoliło mu to m.in. dwukrotnie sięgnąć po juniorski tytułu mistrza świata amatorów.

Młody gwiazdor boksu wpadł pod skrzydła gwiazdy

22-latek nie mógł trafić lepiej. W ostatnim czasie kariera Marca Castro jest powiązana z Saulem "Canelo" Alvarezem. Ten jest natomiast największą gwiazdą obecnej sceny boksu zawodowego. Dlatego Castro swoją kolejną walkę stoczy już 17 września, a jego potyczka z Kevinem Montielem Mendozą poprzedzi walkę wspomnianego "Canelo" z Giennadijem Gołowkinem.

Gwiazda TikToka zabłyśnie w ringu?

Można o nim mówić jako o zawodniku z ogromnym potencjałem w boksie zawodowym. Trzeba jednak przyznać, że obecnie bardziej niż z wyczynów w ringu, jest znany z aktywności w mediach społecznościowych.

Marc Castro jest niezwykle aktywny w social mediach. To TikTok jest platformą, która generuje mu największe zasięgi. Jego nagrania oglądają miliony kibiców i trudno znaleźć innego pięściarza z tak dużymi wynikami.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jaka przyszłość czeka Marca Castro? Wygląda na to, że na pojedynki z najlepszymi jeszcze nie czas. Niemniej, bogata przeszłość amatorska oraz niesamowite wyniki w mediach społecznościowych to kapitał, który może doprowadzić go kiedyś nawet do walki mistrzowskiej. O ile po drodze nie zaliczy spektakularnych wpadek.

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić