o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Odpadła z igrzysk! Ujawniła szokujące informacje o testach na koronawirusa

19
Podziel się

Sophie McKinna nie będzie dobrze wspominać igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Brytyjska kulomiotka nie zakwalifikowała się do finału. Przed eliminacjami przeżyła dużo stresów. Na koronawirusa była testowana na potęgę.

Odpadła z igrzysk! Ujawniła szokujące informacje o testach na koronawirusa
Sophie McKinna (Getty Images)
bEEqTurp

Kulomiotka była w gronie sześciu lekkoatletów z Wielkiej Brytanii, którzy zaraz po przylocie do Japonii trafili na kwarantannę, mimo negatywnych testów na koronawirusa na lotnisku. Dlaczego? Okazało się, że jedna z osób, która podróżowała samolotem była zakażona covid-19.

Po tym jak Sophie McKinna nie awansowała do finału pchnięcia kulą, ujawniła, jak utrudnione miała przygotowania do eliminacji. - Wykonano mi aż 28 testów na koronawirusa, wszystkie były negatywne - zapewniła. Mimo tylu negatywnych wyników, organizatorzy nie zwolnili Brytyjki z 14-dniowej kwarantanny.

bEEqTurr

Tym samym nie mogła spokojnie trenować tak jak inni sportowcy. Miała wyznaczone tylko specjalne miejsce do ćwiczeń w odosobnieniu. I tak mówi jednak o sześciu, ponieważ pierwotnie McKinna miała być nawet wykluczona z eliminacji. Ostatecznie została dopuszczona do rywalizacji po 28 testach negatywnych, ale utrudnione warunki treningu zrobiły swoje.

- Nie chcę szukać wymówek, ale nie jest łatwo przygotowywać się w takim stresie. Wspaniale jest rywalizować na igrzyskach olimpijskich, ale mi zamieszanie z koronawirusem mocno utrudniło zmagania. Co Cię nie zabiję, to wzmocni, więc wrócę - podkreśliła Brytyjka, cytowana przez angielski "Daily Mail".

Obecnie Japonia zmaga się z IV falą koronawirusa. Ostatniej doby w Japonii potwierdzono ponad 10 tys. przypadków nowych zakażeń. W związku z tym igrzyska odbywają się bez udziału kibiców, a sportowcy są masowo testowani. Trudno jednak logicznie wytłumaczyć, dlaczego Brytyjka przy ponad 20 negatywnych testach na koronawirusa, wciąż musiała być na kwarantannie.

bEEqTurx
Zobacz także: Alkohol podczas Igrzysk Olimpijskich? „Sportowcy są kontrolowani”
bEEqTurS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Gruz
2 miesiące temu
Widać,że w domu ma dwie wanny...
Rydz
2 miesiące temu
Byłby medal-nie byłoby wycia i skamlenia.proste?pewnie,że tak!
zlosliwa
2 miesiące temu
te igrzyska to porazka , dzialacze, sedziowie i organizatorzy - jedna wielka porazka
bEEqTurT
Stermik
2 miesiące temu
Japończycy to prawdziwi, 100% faszyści. Przypomnę co znaczy faszysta bo warto wiedzieć. To wyznawca ideologii faszystowskiej czyli skrajnie lewicowej (Mussolini był wychowany przez rodziców komunistów i sam był skrajnym komunistą) która stawiała na kult państwa, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny. Dokładnie to samo widzimy w Japonii. Terror państwowy i solidaryzm społeczny + bezduszne posłuszeństwo społeczeństwa wobec machiny państwa.
lejdi
2 miesiące temu
kolejne typowe zachowanie osoby, która odniosła porażkę. Jak ktoś nie potrafi się pogodzić z tym, ze był za słaby w rywalizacji to szuka winnych. Tak jak Jozwik, była za słaba, a będzie ryczeć przed kamerami, ze coś tam coś tam. Zamiast ryczeć, to sie bierze tyłek i idzie trenować, żeby następnym razem było lepiej. Postawa niegodna sportowca.
nick
2 miesiące temu
nie wierzę, ze tyle testów jej robili. musiałaby być dwa razy dziennie testowana, tylko po co, jak siedziała w zamknięciu cały czas.
Chce Ciebie
2 miesiące temu
A ktoś mnie? Czekam na ᴢɴᴀᴍcie
konus
2 miesiące temu
Polskojezyczna gazeta....Na koronawirusa była testowana na potęgę.
Tfuuu
2 miesiące temu
Takich kulomłotek jest mnóstwo na ulicach wielkiej Brytanii chodzące betoniarki
Komedia
2 miesiące temu
A po co 28 testów? A czemu nie 15 testów albo czemu nie 50? Komedia
Zwyrole
2 miesiące temu
Byla groźna dla kogoś?
Wirus
2 miesiące temu
Ten korona to jest tylko taka wymówka przed wszystkim tylko po to żeby wszystko i wszystkich mieć pod kontrolą i udu..c Wszystko i eszystkich
Obywatel
2 miesiące temu
Nowa dyscyplina olimpijska. Kto będzie miał więcej i przezyje to wygra
bEEqTurL
JLZ
2 miesiące temu
Wow! 28 wymazów z od bytu to prawdziwa olimpiada! A szpatułki coraz grubsze!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić