Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
|

Odpadła z igrzysk! Ujawniła szokujące informacje o testach na koronawirusa

19
Podziel się:

Sophie McKinna nie będzie dobrze wspominać igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Brytyjska kulomiotka nie zakwalifikowała się do finału. Przed eliminacjami przeżyła dużo stresów. Na koronawirusa była testowana na potęgę.

Odpadła z igrzysk! Ujawniła szokujące informacje o testach na koronawirusa
Sophie McKinna (Getty Images)

Kulomiotka była w gronie sześciu lekkoatletów z Wielkiej Brytanii, którzy zaraz po przylocie do Japonii trafili na kwarantannę, mimo negatywnych testów na koronawirusa na lotnisku. Dlaczego? Okazało się, że jedna z osób, która podróżowała samolotem była zakażona covid-19.

Po tym jak Sophie McKinna nie awansowała do finału pchnięcia kulą, ujawniła, jak utrudnione miała przygotowania do eliminacji. - Wykonano mi aż 28 testów na koronawirusa, wszystkie były negatywne - zapewniła. Mimo tylu negatywnych wyników, organizatorzy nie zwolnili Brytyjki z 14-dniowej kwarantanny.

Tym samym nie mogła spokojnie trenować tak jak inni sportowcy. Miała wyznaczone tylko specjalne miejsce do ćwiczeń w odosobnieniu. I tak mówi jednak o sześciu, ponieważ pierwotnie McKinna miała być nawet wykluczona z eliminacji. Ostatecznie została dopuszczona do rywalizacji po 28 testach negatywnych, ale utrudnione warunki treningu zrobiły swoje.

- Nie chcę szukać wymówek, ale nie jest łatwo przygotowywać się w takim stresie. Wspaniale jest rywalizować na igrzyskach olimpijskich, ale mi zamieszanie z koronawirusem mocno utrudniło zmagania. Co Cię nie zabiję, to wzmocni, więc wrócę - podkreśliła Brytyjka, cytowana przez angielski "Daily Mail".

Obecnie Japonia zmaga się z IV falą koronawirusa. Ostatniej doby w Japonii potwierdzono ponad 10 tys. przypadków nowych zakażeń. W związku z tym igrzyska odbywają się bez udziału kibiców, a sportowcy są masowo testowani. Trudno jednak logicznie wytłumaczyć, dlaczego Brytyjka przy ponad 20 negatywnych testach na koronawirusa, wciąż musiała być na kwarantannie.

Zobacz także: Alkohol podczas Igrzysk Olimpijskich? „Sportowcy są kontrolowani”
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(19)
Gruz
rok temu
Widać,że w domu ma dwie wanny...
Rydz
rok temu
Byłby medal-nie byłoby wycia i skamlenia.proste?pewnie,że tak!
zlosliwa
rok temu
te igrzyska to porazka , dzialacze, sedziowie i organizatorzy - jedna wielka porazka
Stermik
rok temu
Japończycy to prawdziwi, 100% faszyści. Przypomnę co znaczy faszysta bo warto wiedzieć. To wyznawca ideologii faszystowskiej czyli skrajnie lewicowej (Mussolini był wychowany przez rodziców komunistów i sam był skrajnym komunistą) która stawiała na kult państwa, totalitarne silne przywództwo, terror państwowy i solidaryzm społeczny. Dokładnie to samo widzimy w Japonii. Terror państwowy i solidaryzm społeczny + bezduszne posłuszeństwo społeczeństwa wobec machiny państwa.
lejdi
rok temu
kolejne typowe zachowanie osoby, która odniosła porażkę. Jak ktoś nie potrafi się pogodzić z tym, ze był za słaby w rywalizacji to szuka winnych. Tak jak Jozwik, była za słaba, a będzie ryczeć przed kamerami, ze coś tam coś tam. Zamiast ryczeć, to sie bierze tyłek i idzie trenować, żeby następnym razem było lepiej. Postawa niegodna sportowca.
nick
rok temu
nie wierzę, ze tyle testów jej robili. musiałaby być dwa razy dziennie testowana, tylko po co, jak siedziała w zamknięciu cały czas.
Chce Ciebie
rok temu
A ktoś mnie? Czekam na ᴢɴᴀᴍcie
konus
rok temu
Polskojezyczna gazeta....Na koronawirusa była testowana na potęgę.
Tfuuu
rok temu
Takich kulomłotek jest mnóstwo na ulicach wielkiej Brytanii chodzące betoniarki
Komedia
rok temu
A po co 28 testów? A czemu nie 15 testów albo czemu nie 50? Komedia
Zwyrole
rok temu
Byla groźna dla kogoś?
Wirus
rok temu
Ten korona to jest tylko taka wymówka przed wszystkim tylko po to żeby wszystko i wszystkich mieć pod kontrolą i udu..c Wszystko i eszystkich
Obywatel
rok temu
Nowa dyscyplina olimpijska. Kto będzie miał więcej i przezyje to wygra
JLZ
rok temu
Wow! 28 wymazów z od bytu to prawdziwa olimpiada! A szpatułki coraz grubsze!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić