aktualizacja 

Ogłosił rozwód po narodzinach dziecka. Teraz jest głośno o jego romansie

2

Na początku 2024 roku Ryan Garcia przekazał o rozwodzie z żoną Andreą Celiną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kilka godzin wcześniej cieszył się z narodzin syna. Teraz głośno zrobiło się o jego nowym związku z Australijką Mikaelą Testą, o którym donoszą zagraniczne media.

Ogłosił rozwód po narodzinach dziecka. Teraz jest głośno o jego romansie
Na zdjęciu: Ryan Garcia, na małym zdjęciu: Mikaela Testa (Getty Images, 2024 Golden Boy, Instagram, mikaelatesta)

Zachowanie Ryana Garcii, którego dopuścił się w pierwszych dniach stycznia 2024 roku wywołało sporą burzę. Wszystko przez jego wpis na oficjalnym profilu na portalu X, w którym poinformował, że rozwodzi się z żoną.

W 2021 roku bokser wziął ślub z Andreą Celiną. Para wychowywała wspólnie córkę Rylie, a w grudniu 2023 na świat przyszedł ich kolejny potomek, a konkretnie syn Henry, o czym w mediach społecznościowych poinformował Garcia. A kilka godzin później ogłosił rozstanie z kobietą.

Mimo że po 12 godzinach usunął wpis, to ostatecznie nie zrezygnował ze wspomnianego planu. Niewykluczone, że wpływ na to miał romans w 2020 roku, którego miał się dopuścić Garcia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Romantycznie. Zobacz, gdzie Justyna Żyła wybrała się z ukochanym

Szybko znalazł nową partnerkę

Obecnie brytyjskie media rozpisują się o kobiecie, z którą miał związać się 25-latek. Ma być nią Australijka Mikaela Testa, która znana jest ze swojej działalności na portalu dla dorosłych.

Oliwy do ognia dolał także Garcia za sprawą wpisu na Instagramie.

"Nawiasem mówiąc, trenuję ją do boksu i jestem skłonny wystawić ją przeciwko każdemu w Misfits Boxing. Jeśli uważasz, że sobie z nią poradzisz, daj mi znać. Zorganizuję walkę, a ty dostaniesz worek pieniędzy. Co najmniej 500 000 dolarów i procent od płatnej transmisji" - brzmiały słowa pięściarza na Instagramie.

Tak wygląda nowa dziewczyna pięściarza:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Warto również podkreślić, że Garcia w ostatnim czasie dopuścił się okropnego żartu. Na portalu X opublikowane zostały wpisy, który świadczyły o tym, że ten nie żyje. Jednak jego ojciec przekazał, że to jedynie niewłaściwe wygłupy. Z kolei była żona pięściarza nie ma wątpliwości, że ma problemy i trzeba się za niego modlić.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić