aktualizacja 

Rodzina jej się wyrzekła. 22-latka mówi, ile na nagości zarabia w miesiąc

216

Rodzina 22-letniej Mikaeli Testy, która jest gwiazdą popularnej platformy dla dorosłych, wyrzekła się jej z powodu tego czym się zajmuje. "Wolę zarabiać ponad 150 tys. dolarów miesięcznie niż spotykać się z rodziną" - wyznała młoda kobieta.

Rodzina jej się wyrzekła. 22-latka mówi, ile na nagości zarabia w miesiąc
Mikaela Testa (Instagram)

Mikaela Testa z Australii stała się z jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na jednej z popularnych platform dla dorosłych. 22-latka zarabia ok. 162 tys. dolarów miesięcznie (ponad 600 tys. zł).

Kilka dni temu Testa zdobyła się na szczere wyznanie. Okazuje się, że rodzina 22-latki wyrzekła się jej z powodu tego czym się zajmuje.

Podczas udzielania odpowiedzi na Instagramie przyznała, że nie ma związku z rodziną, ale stwierdziła, że woli żyć w luksusie niż utrzymywać z nimi kontakt.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marina Łuczenko o paparazzi i prywatności we Włoszech. Jest inaczej niż w Polsce
"Jak twoja rodzina zareagowała na to co robisz na platfrmie dla dorosłych?" - zapytał jeden z fanów. Mikaela odpowiedziała: "Wyparli się mnie i od tamtej pory nie rozmawiają ze mną".

Następnie 22-letnia Testa chwaliła się, że uwielbia kupować sobie biżuterię luksusowych marek m.in. Cartier, w szczególności popularne bransoletki Love, które kosztują około 10 tys. dolarów.

Testa dorobiła się fortuny, dzieląc się odważnymi zdjęciami w sieci. Na swoim koncie na Instagramie ma ponad 700 tys. subskrybentów.

22-letnia modelka wyznała także, że jest nieustannie zasypywana wiadomościami od internautów, którzy każą jej znaleźć prawdziwą pracę.

"Moje zajęcie to prawdziwa praca, zgodnie z prawem muszę płacić podatki w wysokości setek tysięcy dolarów" - podkeśliła młoda kobieta.

Australijska modelka ujawniła, że w 2020 roku wydała 1,4 miliona dolarów w ciągu zaledwie 12 miesięcy, z czego 281 tys. dolarów wydała tylko w listopadzie.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić