Ogromna awantura na gali w Polsce. W klatce było czterech zawodników

10

Jednym z głównych punktów karty walk Prime MMA 8 były tzw. "igrzyska gladiatorów". W finale turnieju zmierzyło się czterech zawodników, którzy walczyli na zasadach "każdy z każdym", w efekcie czego widzowie byli świadkami wielkiej zadymy.

Ogromna awantura na gali w Polsce. W klatce było czterech zawodników
Finał "igrzysk gladiatorów" (Licencjodawca, Prime MMA)

W "igrzyskach gladiatorów" wystartowało łącznie ośmiu zawodników. W pierwszym etapie podzielono ich na cztery dwuosobowe drużyny, a do ostatniego etapu awansowali zwycięzcy półfinałów: Maciej "Wujek Samo Zło" Gnatowski i Rafał Pazik, a także Ronaldo "Czarny Polak" Miranda i Hubert "Dredziasty" Węzka. Wszystkie starcie odbywały się w boksie w małych rękawicach.

Chociaż finałowa walka odbywała się w formule "każdy na każdego", członkowie obu drużyn walczyli przeciwko sobie. Miranda szybko powalił Pazika a "Dredziasty" walczył z Gnatowskim. W pewnym momencie doszło do zmiany a "Wujek Samo Zło" nadział się na potężny cios Mirandy i padł na deski. Leżącego zaatakował "Dredziasty", za co został zdyskwalifikowany, a jego kolega z teamu musiał od tego momentu walczyć z dwoma rywalami.

Miranda początkowo dobrze radził sobie z przeciwnikami i próbował wywierać na nich presję. Po chwili jednak opadł z sił. Sytuację wykorzystał przede wszystkim Pazik, który dobrze wyczuwał momenty ataku. W efekcie Miranda był kilkukrotnie liczony, a na koniec poddał się i opuścił oktagon.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie chciał zostać prezesem. Czy Piotr Protasiewicz boi się odpowiedzialności?

W tej sytuacji o triumf w turnieju zawalczyli Pazik i Gnatowski. 50-letni "Wujek Samo Zło" był już mocno rozbity i ledwo się ruszał. Ponad dwa razy młodszy od niego rywal ewidentnie zdecydował się go oszczędzić i nie zadawał mocniejszych ciosów. Po chwili Gnatowski położył się na ziemi i odmówił walki, przez co Pazik został zwycięzcą całego turnieju.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić