Adrian Hulbój| 

Jaś Kapela potężnie rozbity. Rywal nie miał dla niego litości

28

Walka między Jasia Kapelą a raperem Maciejem "Kaczorem BRS Kaczmarem" przyniosła fanom freak fightów sporo emocji. Kontrowersyjny lewicowy poeta otrzymał wiele potężnych ciosów i ostatecznie przegrał walkę przez TKO. W pewnym momencie było też blisko dyskwalifikacji dla jego rywala.

Jaś Kapela potężnie rozbity. Rywal nie miał dla niego litości
Walka Kapela vs Maciej Kaczor "BRS" Kaczmar (Licencjodawca)

Walka między Jasiem Kapelą a Maciejem "Kaczorem BRS" Kaczmarem była poprzedzona ogromnym konfliktem. Obaj zawodnicy na wydarzeniach medialnych przed galą wielokrotnie się atakowali, a 34-raper próbował nawet rzucać w rywala krzesłem.

Ich starcie odbywało się na niecodziennych zasadach. W pierwszej rundzie walczyli w MMA, w drugiej K-1, a reguły trzeciej rundy miało wyłonić losowanie. Ostatecznie jednak nie było takiej potrzeby.

Jaś Kapela na początku pierwszej rundy próbował wykorzystać większe doświadczenie w parterze i chciał obalić przeciwnika. Po chwili na górze znalazł się jednak dużo cięższy i silniejszy "Kaczor", który zadał rywalowi wiele ciosów z góry. Kapela przetrwał jednak do końca rundy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

Gdy tylko zmieniono zasady walki na K-1, Kaczmar natychmiast rzucił się do wściekłego ataku. Po jednej z jego serii Kapela upadł na deski. "Kaczor" próbował kopnąć leżącego rywala w głowę, jednak Kapela zdążył zasłonić się ręką. 34-letni raper ostatecznie został ukarany odjęciem aż dwóch punków.

Kaczmar poszedł za ciosem i nadal wywierał wielką presję na przeciwniku. Po jednej z jego akcji Kapela ponownie padł na deski, a na koniec jeszcze nadział się twarzą na kolano przeciwnika. Później kontrowersyjny poeta zdecydował się nie kontynuować walki, w efekcie czego "Kaczor" wygrał w swoim debiucie we freak fightach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić