Ogromna awantura w programie "Boxdela". Było bardzo groźnie

4

Po aferze PandoraGate, która wstrząsnęła polskim internetem, Michał "Boxdel" Baron coraz mocniej wraca do świata internetu. W niedzielę poprowadził kolejny swój program "Aferki" na YouTube, podczas którego doszło do konfrontacji Natana Marconia oraz dwóch braci Tyburskich. W pewnym momencie sytuacja w studiu wymknęła się spod kontroli.

Ogromna awantura w programie "Boxdela". Było bardzo groźnie
Ogromna awantura w programie "Boxdela". Było bardzo groźnie (YouTube)

"Aferki" to popularny na Youtube program, który porusza różnego rodzaju sprawy ze świata Internetu. Głównym prowadzącym program jest obecny jeszcze włodarz FAME MMA - Michał "Boxdel" Baron.

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem fanów i nie inaczej było także w niedzielny wieczór (26 listopada), gdy doszło do konfrontacji Natania Marconia oraz dwóch braci Tyburskich: Piotra i Pawła.

Natan Marcoń stał się popularny w sieci za sprawą swoich treści na znanych platformach: Tik-Toku czy YouTube. Obecnie słynie z bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi. Podkreśla, że... nie jest człowiekiem, a Natania Marconia już nie ma. Jest ktoś inny, i nie wiadomo kto to jest.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: poznajesz tego sportowca? ""Najsłodszy filmik, jaki zobaczycie w tym dniu"

"Bóg Estetyki", bo tak Marcoń siebie dumnie nazywa, w mocnych słowach wypowiadał się na temat Adriana "Polaka" Polańskiego, Piotra Szeligi czy przede wszystkim Denisa Załęckiego.

W niedzielę Marcoń kontynuował swoją agresywną postawę, dlatego jak usłyszał nieprzychylne słowa od braci Tyburskich, momentalnie "odpalil się" i zaczął obrażać Piotra i Pawła. Pierwszy z nich nie wytrzymał i najpierw rzucił w Marconia szklanką, a następnie ruszył w jego kierunku.

Warto zaznaczyć, że nad bezpieczeństwem Marconia cały czas czuwał Nikola Milanović, czyli ochroniarz federacji FAME MMA.

Kiedy kolejna gala FAME?

Gala FAME: REBORN odbędzie się w sobotę, 9 grudnia, w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru zobaczymy Sylwestra Wardęgę, który dwukrotnie miał okazję walczyć na gali FAME MMA. W obu przypadkach zaliczył dotkliwe porażki - najpierw z Kacprem Błońskim, a później z Dannym Ferrarim.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić