Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
PSW
|

Opublikował niepokojące nagranie. Interweniowała policja

4
Podziel się

Everson Griffen, jeden z czołowych zawodników ligi NFL, opublikował w mediach społecznościowych nagranie z bronią w ręku. Był przekonany, że ktoś jest w jego domu i próbuje go zabić.

Opublikował niepokojące nagranie. Interweniowała policja
Foot_Basket (screen - Twitter) (Twitter.com)
bETivjGt

W środowy poranek zawodnik NFL, Everson Griffen, opublikował na Instagramie serię filmików z bronią w ręku. Były to bardzo niepokojące nagrania.

Jestem w moim domu. Próbują mnie zastrzelić. To moja broń, zarejestrowana na mnie - mówił na jednym z nich.
bETivjGv

Griffen ponadto wysłał serię wiadomości do swojego agenta, Pisał w nich, że chcą go zabić i potrzebuje pomocy. W środę, we wczesnych godzinach porannych, sportowiec sam wezwał służby.

Krótko po trzeciej nad ranem Griffen zadzwonił pod numer 911 ze swojej rezydencji i powiedział, że ktoś jest w jego domu i potrzebuje pomocy policji. Griffen powiedział także dyspozytorowi 911, że strzelał z broni, ale nikt nie został ranny - czytamy w komunikacie policji.

Griffen nie chciał otworzyć drzwi do domu. Ani policji, ani psychologom, ani przedstawicielom jego zespołu - Minnesota Vikings. Kilka godzin później zespół ponformował, że zawodnik wyszedł z domu, nie stwarzał żadnych problemów i aktualnie otrzymuje pomoc, której potrzebuje. Jest pod opieką lekarzy.

bETivjGB

Zawodnik futbolu amerykańskiego już wcześniej mierzył się z problemami psychicznymi. W 2018 roku zrobił sobie miesiąc przerwy od sportu, aby skupić się na zdrowiu. 18 września 2021 roku Griffen doznał wstrząśnienia mózgu po tym, gdy prowadząc samochód próbował uniknąć zderzenia z jeleniem.

Zobacz także: Przejęcie transmisji skoków narciarskich przez TVN. Kogo zabraknie w studiu?
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETivjGW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Pepeis
6 godz. temu
Jest dokument o uszkodzeniach mózgu u zawodników NFL, spowodowanych przez upadki uderzenia itp. na boiskach. Niestety ten sport jest niebezpieczny
ks. Marek
5 dni temu
Oczywiście bez szajsbuka to by nie było to. Jak was będą napadać to pamiętajcie najważniejsze są fotki i filmiki na tik toka.
Foku
6 dni temu
Nastepny O.J albo za duzo narkotykow(koka) wymieszanych z urazami glowy od footballu. Nie pierwszy taki przypadek i nie ostatni
bETivjGX
Edx
6 dni temu
Cha cha cha meta i LSD
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić