LAK| 

"Ostatni gest". Tą decyzją odcięła się od Barcelony

4

Shakira, która niedawno rozstała się z piłkarzem Gerardem Pique, podjęła decyzję o rezygnacji z prywatnej loży, którą miała na stadionie Camp Nou. Dziennikarze podają ważne informacje ws. rozstania pary.

"Ostatni gest". Tą decyzją odcięła się od Barcelony
Shakira i Gerard Pique (Getty Images, Alex Pantling)

Shakira i Pique rozstali się w czerwcu bieżącego roku. Powodem rozpadu związku (trwał 12 lat, para doczekała się dwóch synów) miała być zdrada, której dopuścił się piłkarz.

"AS" informuje, że Shakira i Gerard Piqué nadal toczą walkę o swoje dzieci: Milana i Saszę, i z tego powodu prowadzą mediacje ze swoimi prawnikami. Wszystko to na spotkaniach, które odbywają się cyklicznie.

Para zgodziła się spotkać po raz trzeci 7 listopada i zrobiła to w domu, który kolumbijska piosenkarka ma w Barcelonie. Spotkanie, na które najpierw przybył prawnik Shakiry, potem prawnik Piqué, ale także sam piłkarz, który przeszedł niezauważony przez dziennikarzy.

Rozstanie z Barceloną

Hiszpańscy dziennikarze podkreślają, że Shakira robi wszystko, by odciąć się od Barcelony. W poniedziałek artystka zerwała ostatnią więź, która łączyła ją z klubem, wypisując się z subskrypcji z prywatnej loży.

Shakira już się z niej wycofała, tym samym kończąc swój etap jako fanka Barcelony - piszą Hiszpanie.

Warto podkreślić, że pojawia się coraz więcej plotek, które wskazuje na współpracę Barcelony i piosenkarki za pośrednictwem Spotify. To jeden ze sponsorów klubu, który widnieje na koszulce. Okazuje się, że na podstawie umowy Spotify może oddać miejsce na koszulkach wskazanemu przez siebie artyście.


Po raz pierwszy doszło do tego w niedawnym El Clasico (1:3 z Realem Madryt). W spotkaniu na Santiago Bernabeu na trykotach Barcelony widniała sowa - logo marki kanadyjskiego artysty Drake'a - czytamy w tekście.

To jednak nic w porównaniu z tym, co może się wkrótce wydarzyć. Jak informuje Moises Llorens, korespondent ESPN w Barcelonie, kolejną artystką wyróżnioną przez Spotify ma być... Shakira, do niedawna partnerka Gerarda Pique, obrońcy "Dumy Katalonii".

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić