Artur Babicz| 

Pandora Gate. Co z filmem Konopskyy'ego? Wardęga przekazał nowe informacje

7

We wtorek Sylwester Wardęga swoim materiałem na YouTube wywołał poruszenie w Fame MMA, skutkujące natychmiastowym usunięciem kilku jego gwiazd. Materiał, który Mikołaj "Konopskyy'ego" Tylko ma zamiar opublikować, zapowiada się jeszcze bardziej kontrowersyjny. Jednak jego publikacja opóźnia się. Przyczyny tego opóźnienia ujawnił Wardęga.

Pandora Gate. Co z filmem Konopskyy'ego? Wardęga przekazał nowe informacje
Sylwester Wardęga o materiale Konopskyy'ego (YouTube)

W ostatnich dniach czołowi polscy influencerzy zostali postawieni w obliczu poważnych oskarżeń obyczajowych. To jednak materiał Sylwestra Wardęgi spowodował największe poruszenie. Na swoim kanale YouTube przedstawił dowody, które miały potwierdzić, że Stuart Kluz-Burton utrzymywał kontakty erotyczne z nieletnimi dziewczynami. Poza nim, w aferę "Pandora Gate" mieli być zamieszane gwiazdy Fame MMA: Marcin Dubiel, Michał "Boxdel" Baron oraz Agata "Fagata" Fąk.

Konopskyy a Pandora Gate

W swoich transmisjach LIVE Wardęga sugerował, że materiał przygotowywany przez Mikołaja "Konopskyy'ego" Tylko będzie jeszcze bardziej kontrowersyjny. Miałby on poruszyć temat kontaków erotycznych z nieletnimi, które utrzymywali inni influencerzy, w tym niektórzy związani z popularną w przeszłości grą Minecraft.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polka zrobiła furorę w Monachium. Co za pokaz!

Na chwilę obecną dokładna tematyka nagrania pozostaje tajemnicą. Podczas czwartkowego streama Wardęga wspomniał, że materiał będzie modyfikowany w związku z nowo pojawiającymi się informacjami.

"Pojawił się film Boxdela, Konopskyy musi do niego nawiązać. Dlatego jest jak jest. Pojawi się w tym tygodniu. Nie wiem co musiałoby się stać, aby się nie pojawił" - przekazał Wardęga.

Opóźnienie materiału Konopskyy'ego

Nieco więcej Sylwester Wardęga przekazał na InstaStory. Początkowo wideo commentery miało pojawić się w środę lub czwartek. Jednakże ostatecznie do tego nie doszło. Okazuje się, że są ku temu konkretne powody.

"Film Konopskiego jest montowany. Potrzeba czasu żeby był zrobiony poprawnie bez możliwości podważania go przez drugą stronę. Ta sprawa wymaga spokoju i dokładności" - napisał Wardęga na InstaStory.
"Codziennie pojawiają się nowe wątki w wyniku czego materiał musi być aktualizowany" - zakończył.

Nie jest jeszcze pewne, kiedy dokładnie zostanie opublikowany materiał Mikołaja Tylko. Wszystko wskazuje jednak na to, że może to być kolejne doniesienie, które zelektryzuje polską społeczność internetową. Cała sprawa nabiera na znaczeniu – zaczęli się nią zajmować najwyżsi rangą politycy, w tym premier RP oraz minister sprawiedliwości.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić