Partnerka Piotra Żyły podjęła decyzję w kwestii szczepienia

28

Coraz więcej osób ma okazję zaszczepić się przeciwko COVID-19. Z rożnych względów, nie każdy się na to decyduje. Marcelina Ziętek na swoim Instagramie podzieliła się internautami swoją decyzją.

Partnerka Piotra Żyły podjęła decyzję w kwestii szczepienia
Marcelina Ziętek zdecydowała się zaszczepić (Instagram)

Coraz więcej dawek szczepionek na COVID-19 trafia do Polski. W związku z tym szczepienia znacznie przyspieszyły. Coraz młodsze roczniki mogą się zapisywać i korzystać ze szczepień. Nie jest to jednak obowiązkowe, każdy może samodzielnie podjąć decyzję.

Marcelina Ziętek zdecydowała się przyjąć szczepionkę. Na Instagramie pokazała fotkę kwestionariusza, który musiała wypełnić przed tym wydarzeniem.

Partnerka Piotra Żyły zdradziła też, jakim preparatem się zaszczepiła. Była to Astra Zeneca, w związku z tym drugą dawkę dostanie dopiero w lipcu. Pfizer i Moderna nie wymagają tak długiego odstępu, natomiast Johnson&Johnson to tylko jedna dawka.

Do 4 maja w naszym kraju ponad 9 milionów osób dostało pierwszą dawkę szczepionki. Natomiast pełną dawkę przyjęło już 3,31 miliona osób, co daje 8,7 procent populacji całego kraju.

Sportowcy oraz celebryci chętnie pokazują w swoich social mediach, że zdecydowali się na szczepienie. Marcelina Ziętek dołączyła do tego grona. Teraz musi już tylko pamiętać o drugiej dawce.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: amatorzy mieli skakać do wody. Brutalne zderzenie z rzeczywistością!
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić