LAK| 

Partnerka Ronaldo nie wytrzymała. Popłakała się na wizji

5

Wstrząsający moment. Partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, zalała się łzami, gdy ponownie wspominała moment, w którym straciła jednego z bliźniaków podczas porodu. Ostatni rok był dla niej bardzo trudnym doświadczeniem.

Partnerka Ronaldo nie wytrzymała. Popłakała się na wizji
Georgina Rodriguez (Instagram)

Influencerka opowiedziała o swoich doświadczeniach w drugiej serii "I Am Georgina", programie, który jest kręcony przez stację Netlix. Georgina Rodriguez pochwaliła swojego partnera, piłkarza, za to, że pomógł jej przejść przez mroczny okres. Było to w kwietniu 2022 roku.

To wtedy Ronaldo przekazał dramatyczną informację. Portugalczyk wraz z partnerką spodziewali się narodzin bliźniaków. Córka Ronaldo przyszła na świat, natomiast syn nie przeżył porodu.

Pogrążeni w smutku musimy ogłosić, że odszedł nasz synek. Jest to największy ból, jaki może odczuć każdy rodzić. Jedynie narodziny naszej kochanej córeczki dają nam siłę, by przeżyć ten moment z nadzieją i szczęściem - pisał wówczas Cristiano Ronaldo w mediach społecznościowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"

Łzy na wizji

Georgina Rodriguez zalała się łzami w swoim nowym programie, gdy ponownie wspominała moment, w którym straciła jednego z bliźniaków podczas porodu.

Zwiastun nowej edycji pokazuje, jak płacze, gdy mówiła o swojej stracie. Widać, że nadal to bardzo mocno przeżywa.

Urodzona w Argentynie piękność przyznaje, gdy na ekranie pojawia się urocze zdjęcie, na którym leży w łóżku w szpitalu z Bellą Esmeraldą na piersi: "Życie jest trudne, ale życie toczy się dalej".

Chwaląc swojego partnera, piłkarza, za pomoc w przejściu przez najciemniejszy okres ich wspólnego życia, dodaje: "Cris naprawdę zachęcił mnie do kontynuowania mojego planu. Powiedział: "Gio, żyj dalej".

Celebrytka mówi dalej: "moim priorytetem jest teraz moja rodzina i moje dzieci. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna". Zwiastun pokazuje również momenty z 28. urodzin Georginy, które pojawią się w serialu, kiedy to Cristiano wydał tysiące funtów na pokaz świetlny i laserowy wyświetlany na słynnej wieży Burdż Chalifa w Dubaju.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić