Jakub Artych
Jakub Artych| 

Piękna Polka na wakacjach. Potem chce walczyć w UFC

5

Klaudia Syguła, dzięki wygranej podczas FAME MMA 21, stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna w Polsce. Teraz zawodniczka udała się na zasłużone wakacje, a potem chciałaby dostać się do UFC.

Piękna Polka na wakacjach. Potem chce walczyć w UFC
Piękna Polka na wakacjach. Potem chce walczyć w UFC (Instagram)

25-latka zmierzyła się w pierwszej walce wieczoru FAME MMA 21 z Ewą Piątkowską. Klaudia Syguła nie dała żadnych szans swojej rywalce, która nie wyszła do trzeciej rundy, która miała odbyć się w formule MMA.

W świecie sportów walki Klaudia Syguła nie jest postacią anonimową. Zawodniczka trenująca w Ankos MMA w Poznaniu legitymuje się rekordem 6-1. Swoją ostatnią walkę stoczyła niespełna 7 miesięcy temu.

Syguła przyznała w rozmowie z Hubertem Mściwujewskim, że po walce na Fame, czeka ją starcie w Dana White's Contender Series, czyli w turnieju organizowanym pod egidą UFC. Być może po dobrym zaprezentowaniu się Polka otrzyma kontrakt w najlepszej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pod Siatką: Kanada naciskała, ale Polacy pokazali charakter. Zobacz kulisy meczu

Klaudia Syguła ma szansę zapisać się w kartach historii jako czwarta Polka w najlepszej federacji mieszanych sztuk walki na świecie. Przed nią w UFC zawalczyły Joanna Jędrzejczyk, Karolina Kowalkiewicz i Karolina Wójcik.

Najpierw wakacje, potem UFC

Zanim dojdzie do ważnych pojedynków Syguły, Klaudia wyjechała na wakacje. Nie jest tam sama, towarzyszy jej partner Jakub Szymanowski, zawodnik walczący m.in. na galach Babilon oraz FEN.

Trochę pospamuję tymi fotkami, bo jak się wezmę do roboty, to pewnie kolejny urlop znowu za 5 lat - napisała w sieci Klaudia Syguła.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić