VDB| 
aktualizacja 

"Piłka nożna to tylko zabawa". Internauci bezlitośni, najlepsze memy

73
Podziel się:

Reprezentacja Polski fatalnie rozpoczęła Euro 2020, które ze względu na pandemię COVID-19 odbywa się w 2021 roku. Polacy praktycznie bez walki ulegli zdecydowanie niżej notowanej Słowacji (1:2). Po meczu internauci nie mieli litości dla polskich piłkarzy.

1/12

"Piłka nożna to tylko zabawa". Internauci bezlitośni, najlepsze memy

"Piłka nożna to tylko zabawa". Internauci bezlitośni, najlepsze memy
0
0

Reprezentacja Polski po raz kolejny skompromitowała się na wielkiej imprezie. Nowy selekcjoner miał poprowadzić Polaków do historycznych sukcesów, a tymczasem okazuje się, że Paulo Sousa potrafił wygrać jedynie z Andorą.

Przed rozpoczęciem Euro 2020 mówiono, że atmosfera w kadrze jest doskonała. Co w połączeniu z dobrymi klubami, w których na co dzień występują reprezentanci Polski, miało gwarantować sukcesy na Mistrzostwach Europy. Prawda okazała się inna.

Polscy piłkarze już w pierwszym spotkaniu totalnie się skompromitowali. Ulegli jednej z najniżej notowanych ekip w całym turnieju. Niestety kibiców najbardziej boli fakt, że o ile przegrana w sporcie się zdarza nawet po bardzo dobrych meczach, tak Polacy nie mieli żadnych argumentów przeciwko Słowakom.

Wielu internautów twierdzi, że teraz może być tylko gorzej. Wszystko za sprawą tego, iż Polacy zagrają z wysoko notowanymi rywalami - Hiszpanią oraz Szwecją. Czy w takim razie można obawiać się kolejnej kompromitacji? Wiele na to wskazuje.

W związku z tym nie dziwi, iż po meczu ze Słowacją powstał ogrom memów. W ten sposób kibice reprezentacji Polski dali upust swoim emocjom i w humorystyczny sposób starają sobie poradzić z tą niekomfortową sytuacją.

Zobacz także: Wielka trauma Sousy

2/12

Kibice tęsknią za Jerzym Brzęczkiem

0
0
3/12

Zawiedli liderzy reprezentacji Polski

0
0
4/12

Lewandowski w kadrze, a Lewandowski w Bayernie

0
0
5/12

Kibiców bolały oczy

0
0
6/12

Najsłabszy mecz Krychowiaka w kadrze?

0
0
7/12

Kibice są załamani porażką

0
0
8/12

Obrona reprezentacji po raz kolejny zawiodła

0
0
9/12

Paulo Sousa nie odmienił kadry Polski

0
0
10/12

Internauci tęsknią za Kamilem Grosickim

0
0
11/12

Karol Linetty podbił serca kibiców

0
0
12/12

Polacy zawiedli oczekiwania

0
0
Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić