Euro 2020. Potworna trauma Paulo Sousy. Musiał uciekać z domu

18

Paulo Sousa od zawsze marzył o tym, by zostać zawodnikiem wielkiego formatu. Jego droga do spełniania marzeń nie była jednak usłana różami. Pojawiali się tacy ludzie, którzy rzucali mu kłody pod nogi.

Euro 2020. Potworna trauma Paulo Sousy. Musiał uciekać z domu
Euro 2020. Paulo Sousa (Getty Images)

Nadal wychodzą na jaw różne informacje na temat selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousy. Okazuje się, że za młodu Portugalczyk przeżył niemałą traumę.

Sporo nieprzyjemności wyrządziła mu babcia. Seniorka nie była zadowolona z tego, że chce grać w piłkę. W związku z tym zamykała go w pokoju, by nie mógł pielęgnować swoich umiejętności.

Dziennikarze "A-Bola" podają, że kobieta chciała, by wnuczek zrezygnował z piłki na poczet kościoła i religii. Paulo był jednak zdeterminowany i nie chciał się podporządkować. Gdy babcia przekręcała klucz w drzwiach, on wymykał się z domu oknem.

W końcu babcia odpuściła. Widziała, że nie jest w stanie nic zdziałać. Dzięki temu Paulo mógł trenować do woli.

Paulo Sousa przeżył traumę. Mimo to swoje osiągnął

Perturbacje w domu nie przeszkodziły Portugalczykowi w osiąganiu zamierzonych celów. Najpierw zrobił karierę jako piłkarz, a teraz spełnia się w roli trenera i może się pochwalić całkiem bogatym CV.

Polacy wierzą, że pod jego wodzą Biało-Czerwoni osiągną sukces na Euro 2020. Pierwsza weryfikacja już w poniedziałek o godz. 18:00, kiedy to rozpocznie się mecz Polaków ze Słowacją.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić