Piłkarz długo zabiegał o jej względy. Aż w końcu ich przyłapali

186

Obchodząca w sobotę 25. urodziny Julia Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych aktorek młodego pokolenia. Obecnie związana jest z Nikodemem Rozbickim. Kiedyś zabiegał o nią m.in. 12-krotny reprezentant Polski Tymoteusz Puchacz. Początkowo bezskutecznie, ale pewnego dnia paparazzi przyłapali ich razem. Sprawdź, czy zawodnik zareagował w dniu urodzin aktorki.

Piłkarz długo zabiegał o jej względy. Aż w końcu ich przyłapali
Na zdjęciu: Julia Wieniawa (Getty Images, NurPhoto)

Koniec roku dla Julii Wieniawy to szczególny okres. Podczas gdy wszyscy żyją świętami, znana polska aktorka jeszcze przed ich rozpoczęciem świętuje swoje urodziny. W sobotę (23.12.2023 r.) skończyła 25 lat.

Popularność zyskała w serialu "Rodzinka.pl". Występowała także w takich produkcjach jak "Sala samobójców. Hejter", "Kobiety mafii", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czy "Jak pokochałam gangstera".

Oprócz tego jest piosenkarką. W 2022 roku wydany został jej pierwszy album studyjny pt. "Omamy". Wieniawę oglądać można także na deskach teatru.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękne chwile. Arkadiusz Milik w roli głównej

Głośno było o jej związku z Antonim Królikowskim. Później krótko spotykała się z "Baronem" z zespołu Afromental. Jej kolejnym partnerem był natomiast Nikodem Rozbicki, z którym zeszła się po rozstaniu, a ich relacja wciąż trwa w najlepsze.

Z Wieniawą chciał się związać także Tymoteusz Puchacz. Piłkarz przez kilka miesięcy zaczepiał na każdym kroku aktorkę. "Lajkował" jej zdjęcia w mediach społecznościowych, zamieszczał komentarze, a nawet publicznie przyznawał, że chciałby się z nią poznać.

W końcu Wieniawa odpowiedziała. Wyraźnie pokazała, co myśli o całej sytuacji.

"Dajcie już z tym spokój... Ile można?!" - napisała na Instagramie.

Puchacz wytłumaczył się w czerwcu 2022 roku. Twierdził, że jest jedynie fanem talentu muzycznego Julii i na tym polega cała historia, ale została mu już przypięta łatka.

Tymoteusz Puchacz i Julia Wieniawa na imprezie. Tak się to skończyło

W grudniu 2022 roku media obiegła informacja, że Puchacz i Wieniawa byli widziani razem. Paparazzi przyłapali ich na imprezie, podczas której nie szczędzili sobie czułości. Aktorka zaprzeczyła jednak, aby się spotykali.

Od tamtej pory temat ucichł. Przy okazji 25. urodzin Wieniawa opublikowała wpis na Instagramie, na który zareagowało wiele znanych osób. Życzenia aktorce złożyła m.in. była zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk.

Z kolei Puchacz, który najprawdopodobniej wciąż jest singlem, nawet nie zareagował na post 25-latki. Wygląda na to, że piłkarz 1.FC Kaiserslautern definitywnie odpuścił sobie ubieganie się o względy aktorki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić