Piłkarz zaśpiewał Francuzom hit Zenka Martyniuka! Uśmiejesz się do łez

826

Z przytupem Karol Fila, młody polski piłkarz, przywitał się z nową drużyną. Z butelką w dłoni śpiewał hit Zenka Martyniuka. Reakcję zawodników z francuskiego zespołu po prostu trzeba zobaczyć.

Piłkarz zaśpiewał Francuzom hit Zenka Martyniuka! Uśmiejesz się do łez
Karol Fila (Twitter)

Piłkarsko nie przebił się jeszcze na czołówki polskich mediów, ale po tym, co zrobił we Francji, z pewnością będzie o nim głośno. 23-letni Karol Fila, który w letnim oknie transferowym przeszedł z Lechii Gdańsk do RC Strasbourg, od razu zdobył sympatię szatni.

W swoich mediach społecznościowych francuski klub pokazał, jak znakomicie młody polski piłkarz odnalazł się jako wodzirej. Najprawdopodobniej podczas spotkania integracyjnego Karol Fila wyszedł na środek sali i po polsku zaśpiewał nowym kolegom hit Zenka Martyniuka "Przez twe oczy zielone".

Koledzy z nowej drużyny szybko podchwycili rytm disco-polo. Gdy tylko rozpoczął się refren i Karol Fila podniósł ręce do góry, natychmiast zrobili to także pozostali piłkarze drużyny i sztab szkoleniowy. Wszyscy bawili się świetnie, a uśmiech nie schodził im z twarzy przez kilkanaście sekund. Zobaczcie sami:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Film zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych. Przez kilka godzin nagranie obejrzało 30 tys. osób. Z pewnością takim zachowaniem Karol Fila zyskał przychylności szatni oraz miejscowych kibiców.

Według informacji, jakie uzyskali dziennikarze WP SportoweFakty, 23-letni obrońca przeszedł z Lechii Gdańsk do RC Strasbourg za 2 miliony euro wraz z bonusami. Z francuskim klubem młody Polak podpisał kontrakt na 4 lata.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Mamed Chalidow nie przestaje zaskakiwać swoich fanów
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić