Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Piłkarz zaśpiewał Francuzom hit Zenka Martyniuka! Uśmiejesz się do łez

439
Podziel się

Z przytupem Karol Fila, młody polski piłkarz, przywitał się z nową drużyną. Z butelką w dłoni śpiewał hit Zenka Martyniuka. Reakcję zawodników z francuskiego zespołu po prostu trzeba zobaczyć.

Piłkarz zaśpiewał Francuzom hit Zenka Martyniuka! Uśmiejesz się do łez
Karol Fila (Twitter)
bEJrHpLp

Piłkarsko nie przebił się jeszcze na czołówki polskich mediów, ale po tym, co zrobił we Francji, z pewnością będzie o nim głośno. 23-letni Karol Fila, który w letnim oknie transferowym przeszedł z Lechii Gdańsk do RC Strasbourg, od razu zdobył sympatię szatni.

W swoich mediach społecznościowych francuski klub pokazał, jak znakomicie młody polski piłkarz odnalazł się jako wodzirej. Najprawdopodobniej podczas spotkania integracyjnego Karol Fila wyszedł na środek sali i po polsku zaśpiewał nowym kolegom hit Zenka Martyniuka "Przez twe oczy zielone".

bEJrHpLr

Koledzy z nowej drużyny szybko podchwycili rytm disco-polo. Gdy tylko rozpoczął się refren i Karol Fila podniósł ręce do góry, natychmiast zrobili to także pozostali piłkarze drużyny i sztab szkoleniowy. Wszyscy bawili się świetnie, a uśmiech nie schodził im z twarzy przez kilkanaście sekund. Zobaczcie sami:

Film zyskał dużą popularność w mediach społecznościowych. Przez kilka godzin nagranie obejrzało 30 tys. osób. Z pewnością takim zachowaniem Karol Fila zyskał przychylności szatni oraz miejscowych kibiców.

bEJrHpLx

Według informacji, jakie uzyskali dziennikarze WP SportoweFakty, 23-letni obrońca przeszedł z Lechii Gdańsk do RC Strasbourg za 2 miliony euro wraz z bonusami. Z francuskim klubem młody Polak podpisał kontrakt na 4 lata.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Mamed Chalidow nie przestaje zaskakiwać swoich fanów
bEJrHpLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(439)
wolna
3 miesiące temu
PANIE KAROLU JEST PAN SUPER GRATULUJĘ POCZUCIA HUMORU , NIESTETY TYLKO WYBRANI GO MAJĄ . GRATULUJE WSZYSTKIEGO NAJ .......
A Piotruś
3 miesiące temu
znowu suszy szufladki
bbb
3 miesiące temu
Przetłumaczcie sobie teksty zagranicznych letnich hitów myślicie że to poezja pisana,nie rozumiem tych którzy sądzą że wszystko co polskie jest bee a zagraniczne cacy,żeby to było uzasadnione.Typ nawet nie wie co śpiewa.
bEJrHpLT
inteligent
3 miesiące temu
a na moim weselu to tylko Bacha śpiewała😂 klasyki
hahaha
3 miesiące temu
Łopozycjo wyluzuj bo za chwile będziecie jak ten Helmut który salutuje do portretu adolfa!
hehehee
3 miesiące temu
Ale spina na łoPOzycji! POslady spięte ze nawet rzadki stolec im nie przejdzie
luzik
3 miesiące temu
A przecież mógł zaspiewać ,,ode do radości" ku POkrzepieniu serc ojropejczyków
raczej
3 miesiące temu
Współczuję tym którzy żałują że są Polakami
RABIN HOOD
3 miesiące temu
dobre !!! 1
Emeryt
3 miesiące temu
Wolałbym, żeby pokazał jak udoskonalił przyjęcie piłki albo technikę strzału i powtarzalność. Reszta mnie nie interesuje.
coco
3 miesiące temu
Francuzi osłupieli z wrażenia czego to młodzież słucha w zacofanym kraju, mógły jeszcze sławomira zaspiewać to wszyscy wyszli by z szatni.
Aktor
3 miesiące temu
Nieszczęśliwy chłopak.
Ryza
3 miesiące temu
Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
bEJrHpLL
Finwal
3 miesiące temu
to się dzieje we Francji? myślałem że to gdzieś w Afryce
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić