aktualizacja 

Piotr Żyła ma kryzys w życiu prywatnym? Są ku temu przesłanki

23

Spokojna głowa jest dla sportowca niezwykle ważna, wówczas może skupiać się wyłącznie na swojej pracy i osiągać kolejne rekordy. Jednak wygląda na to, że Piotr Żyła może mieć powody do smutku.

Piotr Żyła ma kryzys w życiu prywatnym? Są ku temu przesłanki
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek (Instagram)

Piotr Żyła rozpoczął już sezon w skokach narciarskich. Puchar Świata został zainaugurowany w Niżnym Tagile. Niestety, nie był to udany weekend ani dla tego zawodnika, ani dla pozostałych polskich skoczków.

Najlepszy wynik osiągnął Kamil Stoch. W pierwszym dniu był piąty, ale w drugim konkursie nie oddał już drugiego skoku, bo nie zakwalifikował się do finałowej serii. Piotr Żyła odwrotnie - w sobotę był dopiero 32., natomiast kolejnego dnia poprawił się i zdobył punkty, zajmując 16. pozycję.

Jak donosi Pudelek.pl, Piotr Żyła może przeżywać kryzys w swoim związku z Marceliną Ziętek. Mówiono o tej relacji od wielu miesięcy, ale para ujawniła się dopiero na początku czerwca, wstawiając wspólne fotki.

Od kilku tygodni jest cisza. Pudelek zauważył, że aktorka nie obserwuje już skoczka, nie zostawiają po sobie również śladów pod zdjęciami. Nie ma też już żadnych wspólnych akcentów. Co więcej, Marcelina Ziętek nie dawała znaków wsparcia podczas inauguracji sezonu.

Fotki nadal są jednak na profilach u obojga. Możliwe, że to tylko chwilowy kryzys, który uda się zwalczyć. Fani byli zachwyceni ich relację i życzyli im dużo dobrego.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Wróciły najlepsze czasy Barcelony. To zasługa piłkarek (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić