Piotr Żyła pokazał wymowne zdjęcie. Trudno się nie przerazić

34

Piotr Żyła jest bardzo aktywny w przestrzeni internetowej. Tym razem postanowił podzielić się zdjęciem, jakie wykonał po przylocie do Pekinu na igrzyska olimpijskie 2022. Ta migawka tak naprawdę nie wymaga szerszego komentarza.

Piotr Żyła pokazał wymowne zdjęcie. Trudno się nie przerazić
Piotr Żyła (AKPA)

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Było więc jasne, że podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie obowiązywać będą rozmaite rozwiązania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.

O tym, jak bardzo COVID-19 potrafi zamieszać, na własnej skórze przekonał się Piotr Żyła. Tuż przed wylotem na igrzyska uzyskiwał pozytywne wyniki testów pod kątem koronawirusa. W końcu jednak przeciwności udało się pokonać, a skoczek wyruszył w drogę do Chin.

Po zameldowaniu się w Pekinie oczywiście zaczął wszystko relacjonować w sieci. Opublikował między innymi bardzo wymowne zdjęcie.

Ta migawka mówi wszystko. Pandemiczne igrzyska w Pekinie

Żyła pokazał fotkę, na której widać ubranych w kombinezony pracowników obsługi igrzysk. Należy się spodziewać, że taki obrazek często będzie się przewijać podczas telewizyjnych transmisji z Pekinu.

Wszystkich uczestników igrzysk obowiązują poważne restrykcje. Konieczne jest regularne przechodzenie testów na COVID-19, a do tego nie ma szans na swobodne opuszczanie wioski olimpijskiej.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić