"Pokaz patologii". Żona posła PiS ostro o tym, co stało się przed Sejmem

17

Na każdym kroku Marianna Schreiber wzbudza kontrowersje i przeważnie nie gryzie się w język. Żona polityka PiS tym razem dała jasno do zrozumienia, co sądzi na temat niedawnych wydarzeń pod Sejmem. Jej słowa odbiły się szerokim echem.

"Pokaz patologii". Żona posła PiS ostro o tym, co stało się przed Sejmem
Na zdjęciu: Marianna Schreiber (Instagram, marysiaschreiber)

W ciągu kilku miesięcy 31-latka zyskała ogromną popularność. Marianna Schreiber najpierw próbowała swoich sił w roli modelki, a później zaliczyła nieudany epizod na scenie politycznej.

Fani byli w ciężkim szoku, kiedy ogłoszono, że została zawodniczką jednej z freak fightowych federacji. Tym większym zaskoczeniem jest fakt, że jej drugą przeciwniczką będzie Małgorzata Zwierzyńska.

Wcześniej Schreiber grzmiała, że "Goha" nie powinna walczyć w oktagonie. Podczas czwartkowego programu "ROAST" przed nadchodzącą galą Clout MMA 4 stanęła twarzą w twarz ze starszą rywalką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polecieli prywatnym odrzutowcem. Tam ukochana Ronaldo zabrała dzieci na wakacje

W pewnym momencie do programu dodzwonił się Zbigniew Stonoga. Były kandydat na prezydenta RP stwierdził, że "chyba największą patologią jest to, aby mąż mówił o swojej żonie źle i naigrywał się z realizacji marzeń swojej własnej żony", po czym oddał jej głos.

Żona Łukasza Schreibera zareagowała na słowa Stonogi. Zawodniczka federacji Clout MMA nawiązała do wydarzeń sprzed niespełna miesiąca, kiedy miał miejsce tzw. "szturm na Sejm".

- Nigdy mój mąż mi tego prosto w oczy nie powiedział. Przegadaliśmy to setki razy. Gdybyśmy mieli to rozłożyć na czynniki pierwsze, to to, co widzieliśmy pod Sejmem, jak próbowano nie wpuścić Wąsika do Sejmu, to myślę, że to jest największy pokaz właśnie takiej patologii - oświadczyła.

Warto przypomnieć, że Straż Marszałkowska nie dopuściła wówczas, by Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zasiedli w ławach poselskich. Schreiber podzieliła się swoją opinią na ten temat.

- W świecie freak fightów są osoby, które jasno mówią, że biorą narkotyki i że siedziały w więzieniu, że zrobiły coś złego, ale one tutaj wychodzą i nikogo nie udają. Politycy to są osoby, które reprezentują naród polski, które decydują o naszym życiu i gdzieś tam nie chcielibyśmy pewnie my jako Polacy widzieć freak fighów w polityce - uzupełniła.

W piątek gruchnęła natomiast zaskakująca wiadomość. Kandydujący na prezydenta Bydgoszczy Poseł Prawa i Sprawiedliwości ogłosił, że postanowił rozstać się z Marianną Schreiber.

Autor: RAS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić