Pokazała twarz po walce na Clout MMA 4. Straciła sporo zdrowia

10

Jedną z najciekawszych walk na Clout MMA było starcie Lexy Chaplin i Marty Linkiewicz na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pierwsza z wymienionych zamieściła na Instastories zdjęcie przedstawiające rany na jej twarzy. Chaplin odniosła na tyle poważne obrażenia, ze nie została przez lekarzy dopuszczona do walki z Marianną Schreiber.

Pokazała twarz po walce na Clout MMA 4. Straciła sporo zdrowia
Na zdjęciu: Lexy Chaplin tuż po walce z Martą Linkiewicz (Licencjodawca, Clout MMA)

Walka Marty Linkiewicz i Lexy Chaplin dostarczyła fanom wiele emocji. Obie zawodniczki postawiły na odważny styl i niemal przez cały pojedynek nie spuszczały z tonu, wymieniając się kolejnymi ciosami.

Z biegiem czasu przewagę zyskiwała bardziej doświadczona Linkiewicz, która w pierwszej rundzie posłała nawet rywalkę na deski. Chociaż Chaplin starała się ambitnie walczyć, raz po raz otrzymywała silne ciosy od przeciwniczki. Skutki tego było już widać po ogłoszeniu wyników, a w trakcie krótkiego wywiadu w oktagonie na twarzy Lexy można było dostrzec wiele obrażeń.

Chaplin kilka godzin po walce zamieściła na swoim Instastories zdjęcie, które dokładnie obrazuje, jak wiele zdrowia kosztowała jej ta walka. Na jej twarzy widać wiele siniaków i zadrapań. Mimo tego Lexy wydaje się być w dobrym nastroju, gdyż prezentuje obserwatorom uśmiech i unosi kciuk do góry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lewandowski nie powstydziłby się. Co za umiejętności Świątek [WIDEO]

Przypomnijmy, że Chaplin tego wieczoru miała stoczyć jeszcze jedną walkę. Na Clout MMA 4 miało też bowiem dojść do starcia Marianny Schreiber i Małgorzaty "Magical" Zwierzyńskiej. Ta druga w trakcie piątkowej ceremonii ważenia została jednak zatrzymana przez policję. W dniu gali podjęto decyzję, że zastąpi ją Lexy, jeśli tylko lekarze wyrażą na to zgodę po jej walce z Linkiewicz.

Tak jednak się nie stało, w efekcie czego Schreiber nie pojawiła się na Clout MMA 4. Kontrowersyjna celebrytka zapowiedziała już jednak, że zawalczy na kolejnej gali federacji, która 8 czerwca odbędzie się w katowickim Spodku

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić