VDB| 
aktualizacja 

Pokazała więcej niż zwykle. Zdjęcie z wakacji podbija sieć

27

Od kilku dni media społecznościowe Karoliny Bojar-Stefańskiej są pełne zdjęć z jej wakacji na Zanzibarze. Jednak ostatnie zdjęcie najsłynniejszej polskiej sędziny zdobyło serca internautów. Pokazała na nim zdecydowanie więcej niż dotychczas.

Pokazała więcej niż zwykle. Zdjęcie z wakacji podbija sieć
(Instagram)

Karolina Bojar-Stefańska jest ostatnio jednym z najpopularniejszych sędziów piłkarskich w kraju. W 2018 roku została przez "The Sun" wybrana najseksowniejszą kobietą w piłce nożnej, niedawno związała się z jednym z najbardziej znanych polskich sędziów Danielem Stefańskim, a szczyt "popularności" załatwili jej profesor Janusz Filipiak i pracownicy Cracovii Kraków, którzy niedawno oskarżali ją o to, że to przez nią sędzia Stefański mści się na krakowskim klubie.

Jednak poza tymi wydarzeniami wielu fanów piłki nożnej na bieżąco śledzi karierę Karoliny Bajor-Stefańskiej ze względu na jej nieprzeciętną urodę. Co więcej, sędzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, co jest pożywką dla internautów. Ostatnio dzieli się ze światem swoimi wakacji, które spędza razem z mężem na Zanzibarze. Jednak fani jej talentu sędziowskiego w szczególności upodobali sobie ostatni wpis. Pokazała ona na nim więcej, niż dotychczas miała w zwyczaju.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

23-latka pokazała się w skąpym dwuczęściowym stroju kąpielowym, a wszystko w otoczeniu niesamowitych afrykańskich widoków. Warto wspomnieć, że egzotyczne wakacje na Zanzibarze zbiegły się z pierwszą rocznicą zaręczyn Karoliny Bojar-Stefańskiej i Daniela Stefańskiego. Trzeba przyznać, że para miała okazję świętować to wydarzenie w wyjątkowo pięknych okolicznościach przyrody.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: piękny gol piłkarki FC Barcelona. Trafiła idealnie!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić