LAK| 

Polacy w eleganckich garniturach. Zabawny wpis "Króla Twittera"

10

Piłkarze reprezentacji Polski - przed wylotem do Kataru na mundial - ubrali odświętne stroje. Garnitury wyglądały bardzo dobrze. Do tego odniósł się Marcin Krzywicki, były piłkarz, nazywany kiedyś "Królem Twittera". Jego wpis robi furorę w sieci.

Polacy w eleganckich garniturach. Zabawny wpis "Króla Twittera"
Łączy Nas Piłka / Na zdjęciu: polscy piłkarze przed wylotem do Kataru i wpis Marcina Krzywickiego (Twitter)

Pięć dni przed rozpoczęciem zmagań w grupie C podopieczni Czesława Michniewicza udali się w podróż do Kataru. Piłkarze byli ubrani w odświętne garnitury. Postawiono w całości na czerń. Zawodnicy otrzymali natomiast wolną rękę w dobrze obuwia.

Zabawny wpis "Króla Twittera"

Do stroju Biało-Czerwonych odniósł się na Facebooku Marcin Krzywicki, były piłkarz, nazywany kiedyś "Królem Twittera". Jego wpis nawiązuje do czasów, gdy kadrę prowadził Holender Leo Beenhakker. Kilka lat temu, z racji wzrostu, na Krzywickiego wołano "polski Crouch".


Dostał nawet powołanie od Leo Beenhakkera do kadry, ale nie dane było mu zagrać w pierwszej reprezentacji. W swoim CV może pochwalić się, że grał razem z Robertem Lewandowskim. W 2017 roku zakończył karierę. Jego wpisy często robiły furorę w sieci. Podobnie było teraz.

Pamiętam jak dziś słowa Leo Beenhakkera: Krzywy, weź swój garnitur, bo nie mamy na Ciebie rozmiaru - napisał na Facebooku. Jego wpis polubiło prawie 700 osób.

Przed wylotem do Kataru nie zabrakło pamiątkowych zdjęć całej kadry. Wszystko na bieżąco relacjonował portal "Łączy Nas Piłka". Drużyna narodowa wylądowała na miejscu około godz. 19:45 polskiego czasu. Teraz kadra może skupić się wyłącznie na przygotowaniach do zbliżającego się wielkimi krokami turnieju.

Treningi reprezentacji będą odbywały się w Al Kharaitiyat Sports Club, pierwszą sesję zaplanowano na piątek (18 listopada) na godz. 15:00. Wcześniej (14:15) Czesław Michniewicz będzie odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej.

W fazie grupowej mistrzostw świata Polacy zagrają kolejno z: Meksykiem (22 listopada), Arabią Saudyjską (30 listopada) oraz Argentyną (30 listopada).

Zobacz także: Bajkowe zaręczyny. Piękna WAGs z Premier League powiedziała "tak"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić