Polska lekkoatletka zabrała głos po niesamowitym występie

4

We wtorek Natalia Kaczmarek zapisała się w historii polskiej lekkiej atletyki jeśli chodzi o bieg na 400 metrów. W środę skomentowała swój występ w mediach społecznościowych.

Polska lekkoatletka zabrała głos po niesamowitym występie
Natalia Kaczmarek zabrała głos po świetnym biegu (screen Instagram) (Instagram)

Natalia Kaczmarek spisała się fantastycznie w biegu na 400 metrów podczas mityngu lekkoatletycznego w Ostrawie. Reprezentantka Polski ruszała z trudnego, ósmego toru, a mimo to wykręciła znakomity rezultat.

Na metę wpadła z czasem 50,16 sekundy - najlepszym w jej karierze. To zarazem najlepszy wynik w Polsce od 1977 roku. Szybciej w Biało-Czerwonych barwach biegała tylko Irena Szewińska. Kaczmarek wskoczyła na pierwsze miejsce na europejskich listach i piąte na świecie jeśli chodzi o 2022 rok.

Na pewno było zaskoczenie, choć wiedzieliśmy, że Natalia jest dobrze przygotowana. Ale w ostatnich startach nie mogła tego potwierdzić - powiedział trener, Marek Rożej, w rozmowie z WP SportoweFakty.

Kaczmarek po 24 godzinach od życiowego biegu opublikowała wpis w mediach społecznościowych.

Wczorajszy dzień był niesamowity. Wygrana na Złotej Tretrze z nowym rekordem życiowym 50,16! Dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe słowa - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić