aktualizacja 

Polska mistrzyni sprzedaje swoje zdjęcia. Wiadomo ile trzeba za to zapłacić

10

Ewa Brodnicka jest utytułowaną pięściarką. Niedawno weszła jak do świata freakfightów, aby zarobić lepsze pieniądze. Teraz poszła o krok dalej i postanowiła założyć konto na portalu dla dorosłych. Można tam kupić odważne fotki polskiej wojowniczki.

Polska mistrzyni sprzedaje swoje zdjęcia. Wiadomo ile trzeba za to zapłacić
Polska mistrzyni sprzedaje swoje zdjęcia. Wiadomo ile trzeba za to zapłacić (Instagram)

Ewa Brodnicka jest utytułowaną pięściarką. Na swoim koncie ma między innymi pas mistrzyni Europy EBU w kategorii lekkiej, a także mistrzostwo świata WBO w wadze super piórkowej.

Wielokrotnie podczas ceremonii ważenia przed kolejnymi bokserskimi walkami Ewa Brodnicka szokowała swoimi stylizacjami. Na wagę wchodziła w bardzo odważnych strojach. Udowadniała, że nie wstydzi się swojego ciała i doskonale zdawała sobie sprawę ze swojej urody.

Brodnicka teraz swoimi strojami szokuje w internecie. Często pojawiają się one na Instagramie. Teraz poszła o krok dalej i postanowiła założyć konto w popularnym serwisie dla dorosłych.

Zasada działania serwisu najbardziej przypomina płatną telewizję w systemie PPV. Pisząc najprościej jest to medium społecznościowe, ale dostęp do poszczególnych kont jest w nim płatny, tak jak dostęp do płatnych kanałów w kablówce.

Ceny dostępu do swoich materiałów określają same gwiazdy. Zazwyczaj koszt odblokowania ekskluzywnej zawartości waha się od kilku do kilkunastu dolarów. W przypadku Ewy Brodnickiej, dostęp do ekskluzywnej zawartości kosztuje 10 dolarów miesięcznie, co w przeliczeniu oznacza niecałe 50 zł.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nowa gwiazda High League

Po karierze w boksie, Ewa Brodnicka postanowiła dołączyć do freakowej organizacji MMA - High League. Zadebiutowała podczas pierwszej edycji gali i wyraźnie przegrała z Anielą "Lil Masti" Bogusz. W drugim pojedynku na punkty wygrała z kolei z Kamilą Wybrańczyk, narzeczoną Artura Szpilki.

Ewa Brodnicka nie ukrywa, że marzy jej się rewanż z Anielą Bogusz. Nie jest wykluczone, że dojdzie on do skutku jeszcze w tym roku.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Niezwykła stylizacja miss Euro. Trudno oderwać wzrok
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić