Zawodnik FAME boi się walczyć z Murańskim. Przedstawia argumenty

3

Tomasz Matysiak, znany jako "Szalony Reporter" przebojem wdarł się do świata FAME MMA. Po czwartkowej awanturze nie jest jednak pewny, czy chce walczyć z Jackiem Murańskim. O swoich obawach powiedział Michałowi Baronowi w programie "Aferki".

Zawodnik FAME boi się walczyć z Murańskim. Przedstawia argumenty
Zawodnik FAME boi się walczyć z Murańskim. Przedstawia argumenty (Youtube, Aferki)

Na piątkowej gali Fame MMA 15 dojdzie do kilku oryginalnych konfrontacji. Jednak ostatnią zmianą było to, iż Jacek Murański zaproponował na konferencji zapowiadającej galę, że może tego wieczoru stoczyć dwa pojedynki. W pierwszym zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą (o ile ten będzie w stanie po walce z jego synem Mateuszem), a później wyjdzie do klatki do Tomasza 'Szalonego Reportera' Matysiaka.

Ja za tę walkę nie chcę nawet złotówki. Apeluję jednak, aby federacja przekazała 100 tys. złotych na organizacje, które pomagają potrzebującym. 50 tys. złotych na WOŚP oraz 50 tys. złotych na Caritas. Wszystko ponad podziałami. Tutaj nie jest ważna polityka, a pomoc innym ludziom - zaapelował Murański.

Początkowo "Szalony Reporter" był chętny na takie rozwiązanie, gdyż najważniejsze było dla niego 100 tysięcy złotych dla dzieci. Po awanturze, jaka wyszła podczas face to face, ma jednak poważne wątpliwości.

Przypomnijmy, że Matysiak okazał się obiektem ataku Murańskich. Najpierw Jacek rzucił się na niego podczas face to face. To nie koniec, bo Mateusz w pewnym momencie rzucił w "Szalonego Reportera" mikrofonem.

Zawodnik FAME boi się walczyć z Murańskim

Po całej awanturze Matysiak boi się o swoje zdrowie. Nie ukrywa, że rodzina Murańskich jest dla niego nieprzewidywalna i nie wiadomo co jeszcze może wydarzyć się w oktagonie.

Dzisiaj zobaczyłem to w jego oczach, że za nim dopadnie sędzia i złapie go za rękę on może to zadać. Tam są łokcie, ja mogę leżeć i tu się rodzą pewne rzeczy… Czy mi to jest potrzebne? Czy ja chcę? Ja dzisiaj takie złe emocje były przy tym stoliku czy ja chcę w małej klatce być zamknięty z człowiekiem, gdzie jest tak źle pomiędzy nami. Nie mówię też nie, ja po prostu. Muszę ochłonąć - powiedział w dla Michała Barona w programie "Aferki".

W walce wieczoru Fame MMA 15 zmierzą się Marta Linkiewicz i Aniela Bogusz. Będzie to wielki rewanż za ich potyczkę na Fame MMA 4. To nie wszystko. Wygrana tego starcia otrzyma "pas królowej" polskich freak fightów. Z innych starć warto zwrócić uwagę na pojedynki Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim oraz Franciszka Rusieckiego z Jakubem Frączkiem.

Zobacz także: To miała być wyrównana walka. Ukrainiec potężnie znokautował przeciwnika (wideo)
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić