VDB| 

Popek pokazał co potrafi. Fani nie mogą wyjść z podziwu

107

Kilka miesięcy temu Popek doznał poważnej kontuzji. Teraz jednak muzyk i gwiazdor FAME MMA wraca do wielkiej formy. Ostatnio pochwalił się w mediach społecznościowych swoim treningowym wyczynem. Internauci oniemieli z wrażenia.

Popek pokazał co potrafi. Fani nie mogą wyjść z podziwu
Paweł "Popek" Mikołajuw

Popek, czyli Paweł Mikołajuw, należy do najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce. Kilka lat temu zbudował swoją popularność dzięki projektowi "Gang Albanii". Od tamtego momentu cieszy się ogromną rzeszą fanów.

Poważna kontuzja

Oprócz kariery muzycznej Popek sprawdza się w sportach walki. Występował w KSW, a teraz należy do największych gwiazd organizacji FAME MMA. Zresztą miał stoczyć walkę wieczoru podczas FAME MMA 9, jednakże z powodu poważnej kontuzji ręki nie był w stanie wystąpić podczas tego wydarzenia.

Uraz okazał się bardzo poważny. Potrzebna była operacja oraz zespolenie specjalnymi drutami. Popek zasłynął tym, że opublikował wideo, na którym relacjonował cały zabieg. Chociaż wydawało się, że ta kontuzja spowoduje dłuższą przerwę od walk w oktagonie, to Popek bardzo szybko wznowił treningi.

Świetna forma Popka. Kiedy zawalczy na gali FAME MMA?

Okazuje się, że szybki powrót do treningów przyniósł odpowiedni efekt. Popek zamieścił nagranie, na którym pochwalił się swoją formą pływacką. Trzeba przyznać, że takiego występu w jego wykonaniu trudno było się spodziewać.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Paweł Mikołajuw pokazał, że jest bardzo dobrze przygotowany kondycyjnie. Na jednym wdechu przepłynął całą długość basenu, co jest sporym wyczynem. Zrobiło to również ogromne wrażenie na internautach.

"Mocne płuca", "Tego się chyba nikt nie spodziewał", "Popek pływa, jak ryba w wodzie", "Nigdy nie przestanie zadziwiać", "Kondycha jeszcze jest" - to tylko kilka przykładów z setek zamieszczonych pod nagraniem.

Czy to oznacza, że niedługo możemy spodziewać się powrotu Popka do oktagonu? Na ten moment nie wiadomo. Jednakże widać już, że jest przyzwoicie przygotowany kondycyjnie, a właśnie ten element nie był ostatnio najlepszy w jego wykonaniu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: talent na bieżni i przed obiektywem! To jedna z najpiękniejszych polskich sportsmenek
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić